Muži i z Uničova s přídělem

V 7. kole MSFL nastoupili fotbalisté SK Hranice v Uničově. Ani zde však neoslnili a odvážejí si domů čtyřbrankovou porážku.
SK UNEX Uničov – SK Hranice
4 : 0 (2 : 0)

Branky: 6. Masopust, 13. Vejvoda, 54. a 64. Večeřa.
ŽK: Stoklásek - Richter. Rozhodčí: Rozhodčí: Černý – V. Boček, L. Boček. Diváků: 330.
Sestava SK: Dragon - Černotský, Michálek, T. Richter, Peršín - Pulkert, Simandl, Anastazovský (70. Machač), Bušina (77. Kuchař) - Modeleský (46. Stryk), D. Richter. Trenér: Jan Jursík.

Celý první poločas se hrál výlučně na polovině hostí a na domácí polovinu se míč dostal jedině tehdy, když se podařil dlouhý odkop některého z hranických obránců. Brankář Uvízl si na míč vůbec nesáhnul a docela se chvílemi musel ve své brance bát, protože široko daleko nebylo živáčka. Jako obvykle, Hraničtí zaspali úvod zápasu a už ve 13.minutě prohrávali o dvě branky, shodou okolností za standartních situací. Té první dosáhnul špatně krytý domácí Vaníček už v 6. minutě hlavou po kopu z rohu, té druhé o 7 minut později Vejvoda opět hlavou po přímém volném kopu. Domácí v této části hry převyšovali hosty ve všech herních činnostech a bylo jen otázkou času, kdy splní přání svých diváků, aby přidali další góly. Blízko k tomu měl Masopust, který se po Michálkově chybě dostal od půlící čáry do brejku a postupoval sám na hranckého Dragona, ale rychlý Michálek jej stačil dostihnout a míč mu ukopnout. Za zmínku ještě stojí, že teprve ve 43. minutě se hosté dostali do trochu nebezpečnější blízkosti domácí svatyně a kopali první rohový kop.
Do druhého poločasu poslal trenér Jursík do útoku Stryka místo Modelského a udělal dobře, byť si domácí udržovali stálou převahu, kterou vyjádřili dalšími dvěma brankami v 54. minutě a o deset minut později, jejichž autorem byl Večeřa. Potom poněkud polevili a hra se trochu vyrovnala a ke slovu se dostali i hosté. Do třech velmi slibných šancí se dostal právě jmenovaný Stryk, ale neproměnil je. Do hry se ještě dostali Machač a Kuchař, ale obraz hry se nijak nezměnil. Ještě v nastaveném čase se do jisté šance dostal D. Richter, ale zbrkle přestřelil, takže hraničtí hráči opět končili s nulou na střeleckém kontě a pasivní skóre hrozivě narůstá, zatímco nula na kontě bodů je neměnná.

Další výsledky 7. kola:
Brno B - Jihlava B 1:2, Karviná - Zlín B 0:1, Mutěnice - Fulnek 0:0, Lipová - Břeclav 1:0, Znojmo - Frýdek-Místek 0:1, Slovácko B - Brumov 1:0, Ostrava B - D. Benešov – hrát se bude 26. 9.