Neplodná převaha a chyby v obraně

SK Hranice - FK Tatran Poštorná
2 : 2 (2 : 1)

Znovu nebyla našemu týmu nic platná převaha a lepší herní projev po celé utkání, když ho o vítězství nakonec připraví neproměnění vyložených šancí a jedna individuální chyba.
Branky: 19. Šultés, 30. Nikolén – 16. Ráztočný, 89. Kříž. ŽK: Vaculín, Žmolík, Pekný - Zůl. Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Hájek Delegát: Žák Diváků: 150.
Sestava SK: Štěpán – Žmolík, Vaculín, Jašíček, Richter – Pekný (46. Kovář), Machač (66. Josl), Šultés, Málek – Nikolén (75. Koudelný), Janoviak. Trenér: Oldřich Machala.

Domácí tým byl od začátku lepší, ale k překvapení všech se po nenápadné akci ujali vedení hosté. Odpověď domácích však na sebe nenechala dlouho čekat, už za tři minuty srovnal Šultés a ve 30. minutě dostal Hranice do vedení Nikolén. Zvýšit vedení domácích pak mohli Šultés a Janoviak, ale ze samostatných brejků se proti brankáři Poštorné neprosadili. Minutu před koncem řádné hrací doby udělali hraničtí fotbalisté chybu při vhazování a soupeř po rychlém brejku vyrovnal na konečných 2:2.
Trenér SK Machala nám k zápasu řekl:
"Ztratili jsme vyhraný zápas. Mohli jsme vstřelit další branku, ale Šultés s Janoviakem místo aby rovnou stříleli, tak vymýšleli parádičky a nakonec šance zahodili. Mohli jsme vést 3:1 a v pohodě ten zápas dohrát. No a jak už je pomalu pravidlem, tak jsme v závěru dostali po hrubce branku, ztratili jsme další dva body a je to špatné."

Další výsledky 10. kola:
Kohoutovice - Bystřice pod Hostýnem 1:2, Ostrava B - Slovácko B 0:0, Zlín B - Třinec 0:0, Vítkovice B - Znojmo 3:1, Lipová – 1.HFK Olomouc 2:1, Uničov - Bystrc 3:0, Hlučín - Dolní Benešov 3:1.