Mladší žáci B rozstříleli Litovel

V sobotu 16. září zajížděli žáci B na hřiště Tatranu Litovel k pátému mistrovskému utkání v soutěži. Starší žáci zabojovali a vyválčili cennou remízu znamenající zisk prvního bodu v soutěži. Jejich mladší kolegové si pak bez větších problémů poradili se svým soupeřem a kromě zisku tří bodů si výrazně vylepšili skóre.
Starší žáci B
Tatran Litovel – SK Hranice B 3:3 (2:2)
Branky SK:
Sao Link 3

Mladší žáci B
Tatran Litovel – SK Hranice B 1:12 (1:4)
Branky SK:
Holoubek 3, Marek, Stryk, Nehyba a Matějíček 2, Šumšal 1.
Začátek zápasu naši hráči totálně zaspali a již po dvou minutách prohrávali. Tento okamžik je zcela vyvedl z míry a až do 15 min. jsme se na hřišti nemohli najít. Po rázné domluvě od trenérů na lavičce se chytli tahouni týmu a v rozmezí pěti minut skóre otočili na 1:3. Před koncem poločasu pak ještě stačili zahodit PK, ale v nastaveném čase vsítili čtvrtý gól.
Druhý poločas se už změnil pouze v přehlídku útočných akcí našeho mužstva a bylo jen otázkou času kdy domácím uštědří vysněnou desítku. Soupeř, který ke konci utkání odpadl fyzicky, však hrozil rychlými protiútoky a tak se ve dvou případech musel blýsknout náš brankář.
Tímto vítězstvím se tým vyhoupl již na pěkné třetí místo průběžné tabulky.

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Radim Žingor, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Zdenek Stryk, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Jan Nehyba, Petr Matějíček, Václav Lesák, Tomáš Molnár, Petr Kelar, Patrik Štefek, Jakub Tomečka.