Ani pamětníci hranické kopané nepamatují, že by po sedmi kolech měl hranický tým nulový bodový zisk.
0 : 1 (0 : 1)

Branka: 32. Čejka.
ŽK: T. Richter, Pekný, Modelský, Kufa. Rozhodčí: Kondler Diváků: 100.
Sestava SK: Dragon – Černotský (40. Kufa), T. Richter, Michálek, Peršín - Machač, Anastazovský (78.Kuchař), Simandl, Modelský (64. Pulkert) - D. Richter, Pekný.

Zápas nabídnul hrstce diváků stejný obraz hry,jako zápasy předchozí. Poměrně vyrovnaný boj uprostřed hřiště nahrazovali domácí zvýšenou bojovností, zatímco hosté byli technicky a také takticky vyzrálejším kolektivem. Přesto se domácí dostali do slibné šance už ve 26.minutě, když tvrdou ranou z trestného kopu z 25 metrů netrefil branku T. Richter, ale to bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Naopak hosté využili chybu pravé strany domácí obrany a dostali se brankou Čejky ve 32 minutě do vedení. Jak se později ukázalo, byl to rozhodující okamžik celého zápasu. Do konce poločasu se nestalo vůbec nic, co by stálo za zaznamenání, kromě toho, že trenér Jursík poslal místo Černotského na hřiště Kufu, zřejmě s úkolem, aby dal hře domácích pokud možno nějaký systém a řád a pokusil se nahrát do útoku alespoň trochu zpracovatelný míč. Ani jemu se však nedařilo a tak do šaten odcházeli spokojenějí hosté.
Ani druhý poločas nepřinesl žádný obrat ve způsobu hry obou soupeřů, byť se o to domácí trenér snažil vystřídáním Modelského za Pulkerta a později Anastazovského za Kuchaře. Obrana hostí s přehledem eliminovala nepřesné pokusy domácích útočníků, kterým se za celý zápas podařilo pouze jednou vážněji ohrozit soupeřova brankáře. Nebyl nic platný ani závěrečný, i když trochu křečovitý nápor v posledních 15 minutách a tak hraničtí hráči odcházeli z domácího trávníku opět se svěšenými hlavami po zápase, který při trochu lepší hře v ofenzivě nemuseli prohrát.

Další výsledky 6. kola:
Fulnek - Znojmo 4:0, Frýdek-Místek - Karviná 0:0, Břeclav - Ostrava B 1:1, D. Benešov - Slovácko 1:2, Jihlava B - Mutěnice 1:2, Brumov - Uničov 0:3, Zlín B - Lipová 0:0.