Muži znovu prohráli, tentokrát s Břeclaví

Naši fotbalisté nastoupili k zápasu předehrávaného 15. kola v Poštorné proti "domácí" Břeclavi.
MSK Břeclav – SK Hranice
1 : 0 (0 : 0)
Branka: 61. Pekárek.
ŽK: Anastazovský, Černotský, Bagar. Rozhodčí:Černý. Diváků: 235.
Sestava SK: Malota - Černotský, Michálek, T. Richter, Peršín – Pulkert (67. Modelský), Anastázovský (77. Bagar), Simandl, Bušina (67. Kuchař) - Pekný, D. Richter. Trenér: Jan Jursík.

Po počátečním, zhruba patnáctiminutovém náporu domácích, se hra zcela vyrovnala a hrálo se mezi oběma pokutovými územími vetšinou stylem kop sem, kop tam a obě mužstva si za celých 45 minut vypracovala jen málo šancí, které by se daly označit jako nebezpečné. Pravdou ale je, že hraničtí fotbalisté se domácím zcela vyrovnali v nasazení a také kombinace se jim poměrně dařily,ale jen po vápno. Totéž ale platilo i o domácích a jejich fanoušci, natešení na snadný zisk bodů, byli dost nepříjemně překvapeni a právem se obávali o výsledek.
Také druhá půle skýtala stejný obraz hry jen s tím rozdílem, že s přibývajícím časem sedala na kopačky domácích nervozita. Potom ale přišla 61.minuta, protiútok domácích po pravé straně, následoval centr před brankou a špatně krytý Pekárek skluzem dopravil míč za záda jinak dobře chytajícího Maloty. Od této chvíle, až do konce zápasu byli hostující hráči jednoznačně lepší, do dvou slibných šancí se dostal srdnatě bojující Pekný, ale skórovat se mu nepodařilo. Když rozhodčí zapískal konec zápasu, domácí si viditelně oddechli.

Další výsledky 15. kola:
Dolní Benešov - Brumov 1:1, Zlín B - Jihlava B 0:0, Ostrava B - Fulnek 0:1, Frýdek-Místek - Mutěnice 0:0, Karviná - Uničov 3:0, Lipová - Slovácko B 1:0, Znojmo - Brno B 0:1.