Zveřejňujeme výsledky zápasů našich mládežnických týmů.
Sestava: Pumprla – Pavelka, Vadel, Kolman (75. Bočan), Rebenda – Sekyra, Kufa, Mizera, Bušina (72. Ohnůtek) - Pulkert, Stryk (83. Staněk)
V utkání s mnoha šancemi na obou stranách zvítězili domácí.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – Dolní Benešov 2:0 (0:0)
Branky: Staněk, Zavadil
Naši mladší dorostenci potvrdili dobrou formu z předchozích utkání. Soupeře jednoznačně přehráli a jen zásluhou špatného proměňování vyložených šancí se připravili o lepší výsledek.

Starší žáci A – MSŽL
SK Sigma Olomouc – SK Hranice 5:0
Vedoucí mužstvo soutěže si od první minuty vytvořilo tlak. Naši hráči dlouho vzdorovali. Ve 20 minutě však udělali první chybu a soupeř se ujal vedení 1:0. Do poločasu hosté inkasovali ještě druhý gól. Druhý poločas bylo opět vidět, že Olomouc je na umělé trávě jako doma a po kombinaci opět hlavou dal třetí gól. Na konci zápasu ještě padly do naší branky dva slepené góly.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Sigma Olomouc – SK Hranice 4:0 (2:0)
Sestava: Lasík – Malý (43. Smolár), Hanák, Rebenda, Sencovici – Schmidt (35. Pecha), Chrastina, Orava, Zvirinský - Rolinc ©, Bača
Hráči Hranic prohráli s výběrem olomouckého kraje, když hráči Sigmy dokázali trestat chyby hranické obrany.

Starší žáci B – krajský přebor OKFS
SK Hranice B – LeRK Prostějov 2:0 (1:0)
V prvním poločase byli naši hráči úspěšnější v kontrole míče, důraznější, avšak koncovka vyšla pouze jednom případě. Po pěkně kopnutém rohu Petrem Vavříkem se hlavou nemýlil Honza Hlavica.
Ve druhé půli naši hráči svého soupeře vůbec nepustili do hry. Bezchybně kombinovali, přenášeli hru důrazem a aktivitou svého soupeře jasně přehrávali. Druhý gól vstřelil ze závaru před brankou Vojta Mynář. Škoda jen, že tak dobrý výkon naši neokořenili větším počtem vstřelených branek.

Mladší žáci B – krajský přebor
SK Hranice B – LeRK Prostějov 3:1
Branky: Schmidt 2, J. Hladík 1
O tomto víkendu se naši mladí fotbalisté utkali s hráči Prostějova. První poločas byl vyrovnaný a chudý na gólové šance. Jednu z těchto šancí proměnil gólem do šatny M. Schmidt.
Ve druhém poločase domácí přitlačili na soupeře a dvěma góly rozhodli utkání. Je třeba pochválit K. Lukeše a M. Schmidta za předvedené výkony.

Starší přípravka A a B
Starší přípravka sehrála svá mistrovská utkání na hřišti FKM Přerov a z 12 možných bodů dovezla 9.
SK Hranice A – FKM Přerov A 2:3
SK Hranice A – FKM Přerov B 8:0
SK Hranice B – FKM Přerov A 2:0
SK Hranice B – FKM Přerov B 6:0

Branky: Holoubek 4, Kalous 3, Erla 2, Haša 2, Petřík 2, D. Šerý, Kroča, Bohuš, Frydrych 1

Starší přípravka A
V sobotu se na Hranickém stadionu uskutečnil poslední podzimní turnaj mladších přípravek. Za špatného počasí přijeli opět změřit své síly nejmladší fotbalisté Přerovského okresu. Už v prvním zápase všem ukázali, že chtějí hrát a fotbal je baví, porazili Hranice B 5:0.
Ve druhém utkání s KMK Přerov předvedli kluci nádherný fotbal. První branku vstřelili naši kluci a všichni si přáli vítězství nad naším největším rivalem turnaje, ale bohužel, ve druhém poločase rozhodčí po faulu odpískal penaltu kterou proměnili a přidali ještě dvě branky a kluci prohráli 1:3. Dalším naším soupeřem byla Viktorie Přerov. Kluci za bojovného pokřiku rodičů a skvělou hrou vyhráli 2:1.
Do posledního zápasu nastupoval tým se skvělou náladou a rozstřílel FK Brodek 4:0.
Branky: R. Dán a V. Lesák 3, R. Sobek a J. Hynčica 2, D. Smutný a P. Ančinec 1
Sestava: Uličník, Magula, Hynčica, Sobek, Sadil, Částečka, Lesák, Večeřa, Ančinec, Vanduch, Smutný, Frydrych, Machač, Ležák, Dán
Trenéři: R. Smutný, R. Sobek, K. Ančinec děkují všem hráčům za jejich výkon bojovnost a obrovské nasazení a že jsou prima partou.