SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka je stříbrná

V pondělí 12. června se za krásného počasí utkala starší přípravka o titul přeborníka Olomouckého KFS do kterého se probojovalo šest nejlepších mužstev z našeho kraje.
V prvním utkání s lídrem severní skupiny SK Zábřeh se kluci přes počáteční trému dostali k úspěšnému zakončení gólových šancí a připsali si důležité tři body. Druhý zápas s LeRKem Prostějov jsme již tak efektivní v koncovce nebyli a zvítězili jsme po jediné brance, která nám zajistila první místo a do semifinále přisoudila mužstvo SK Uničov. Toto utkání bylo z naší strany nejméně pohledné a rozhodl ho až úspěšně provedený pokutový kop nařízený za ruku soupeřova obránce v pokutovém území. Očekávané finále se Sigmou Olomouc bylo po většinu hrací doby vyrovnané a bojovalo se o každý kousek hrací plochy. V náš neprospěch rozhodlo až nedůrazné pokrytí útočníka naším obráncem a slabší střela M. Kolera, která před brankářem nepříjemně skočila. Na odpověď již klukům chyběly síly a kousek sportovního štěstí. Pohár za druhé místo přebírala většina našich chlapců se slzami v očích, ale za výkon který předvedli se v žádném případě nemusejí stydět. Na malých fotbalistech z Hranic bylo znát odhodlání vítězit nejen nad nejlepšími mužstvy v kraji, ale i nad špičkovými výběry z celé Moravy.

Výsledky utkání a střelci branek:
Skupina:
SK Hranice - SK SULKO Zábřeh 3:1 (0:0)
(Šumšal 2, Stryk)
SK Hranice - LeRK Prostějov 1:0 (0:0)
(Šumšal)
Semifinále:
SK Hranice - SK Uničov 1:0 (0:0)
(Siegel)
Finále:
SK Hranice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)

Sestava: Martin Chovanec, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Petr Holoubek, Václav Lesák, Marek Šumšal, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Zdenek Stryk, Jan Nehyba, Petr Kelar, Tomáš Molnár, Jakub Tomečka.

Konečné pořadí přeboru Olom.KFS, starších přípravek:
1. Sigma Olomouc
2. SK Hranice
3. SK SULKO Zábřeh
4. SK Uničov
5. TJ Šumperk
6. LeRK Prostějov
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko