Mužstvo starších žáků A bojovalo v Bílovci o postup do žákovské ligy, bohužel však neúspěšně.
ŠSK Bílovec - SK Hranice 2:0 (1:0)
Sestava Hranic:
Matůšů - Kuzniarský, Menyhard, I. Cvešper (5. Vavřík), M. Hlavica - Novosad, Horák, Jemelík, Schmidt – Ticháček (36. Pecha), Mynář.

V závěrečném utkání MSŽD Hranice neudělaly poslední krok k postupu do Moravskoslezské žákovské ligy. Zejména v 1. půli se naši hráči takřka nedostali do brankových příležitostí. Soupeř působil fotbalověji a hrozil zejména útoky vedenými přes krajní záložníky. Po jedné takové akci a hrubém zaváhání a nedůslednosti v obraně domácí hráč pěknou ranou k tyči nedal našemu brankáři šanci.
Ve druhé půli se obraz hry diametrálně změnil. Hraničtí přidali na důrazu a i když hráli proti větru, dostali soupeře pod drtivý tlak. Vytvořili si pět golových šancí, avšak míč skončil dvakrát na tyči a jednou na břevně. V době největšího tlaku se nechal pro vzájemné napadení vyloučit M. Hlavica. Soupeř v závěru po úniku zvýšil na 2:0 a o postupujícím bylo rozhodnuto.
Závěrem je však nutno podotknout, že chybějící dva body jsme mohli získat v jiných utkáních a ne až v tomto posledním. Přesto je potřeba hráčům poděkovat za celkové umístění v soutěži. Nikdo totiž před začátkem nepředpokládal, že tento tým bude tak výrazně bojovat o postup do nejvyšší žákovské soutěže. Po skvělém podzimu se k nám však na jaře štestěna otočila zády zejména v podobě nemocí a dlouhodobých zranění hráčů, přeložených utkání a jak už bylo výše zmiňováno nevyužití šancí v rozhodujících momentech v utkáních