MSFL zachráněna!

Tři podmínky musely být splněny, aby se naše mužstvo zachránilo v Moravskoslezské fotbalové lize. První z nich byla splněna minulý víkend, kdy se rozhodlo, že z 2. ligy sestoupí jen jeden moravský celek. Další dvě – prohra (stačila i remíza) Kohoutovic doma se Znojmem a hlavně vítězství našeho týmu na hřišti poslední Bystřice pod Hostýnem, byly naplněny dnes v zápasech posledního, 29. kola.
FK Bystřice p. Hostýnem – SK Hranice
0 : 1 (0 : 0)
Branka: 62. Michálek (PK).

V první půli byli domácí lepší, měli mírnou převahu a vypracovali si také jednu vyloženou šanci. Tu ale neproměnili a ve druhé půli přenechali iniciativu našemu týmu. Po hodině hry se dostal do vyložené šance Modelský, který postupoval sám na brankáře, udělal mu kličku, ale byl faulován. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Michálek. Hosté byli i nadále aktivnější, vytvořili si i další šance, ty ale neproměnili.
Jak dobře tato sezóna pro náš tým začala, tak také skončila. Zároveň to bylo i vítězné loučení týmu s trenérem Horváthem, který v Hranicích končí (viz předchozí článek).

Další výsledky 29. kola:
Slovácko B - Břeclav 2:0, Vítkovice B - Uničov 0:2, Ostrava B - Lipová 2:2, Zlín B - Dolní Benešov 0:1, Kohoutovice - Znojmo 0:4, Jihlava B - Bystrc 0:1, Třinec - Jakubčovice 3:0.

Podrobnosti k utkání a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.