SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mládeže

Zveřejňujeme výsledky zápasů dalších mládežnických týmů SK Hranice, hraných v posledních dnech:
Starší dorost – MSDD, sk. E
Bystřice p. H. – SK Hranice 2:1 (1:1)
Branka SK:
Staněk.
Sestava SK: Malota – Perutka, Jeřábek, Bagar, Herman – Pančochář, Král, Rebenda, Smolka – Staněk, Zavadil. Střídal: Simon.
Zápas hraný na těžkém terénu naši hráči nezvládli takticky. Nezachytili nástup do obou poločasů a vždy v úvodu inkasovali. Hra byla jinak vyrovnaná. Když však Staněk v 60. minutě snížil na 2:1, vytvořili jsme si velký tlak, ale vyrovnat se již nepodařilo. O to víc ztráta tří bodů mrzí.

Mladší dorost – MSDD, sk. E
Bystřice p. H. – SK Hranice 3:0 (0:0)
Sestava SK:
Sedlák – Smolík, Horák, Jeřábek, Doležel – Adámek, Pančochář (68. Teska), Simon, Majkus, Chrastina (72. Zdražil) – Kundrát.
Hosté smolně prohráli. Zejména v první půli byli lepší a vytvářeli si šance. Ty však nevyužili. Ve druhé půli se domácí po chybě naší obrany dostali do vedení. Náš tým otevřel hru, čehož domácí využili k rychlým brejkům a zvýšení skóre.

Starší žáci A – MSŽD, sk. E
SK Uničov - SK Hranice 1:2 (1:1)
Branky Hranic:
Menyhard, Horák.
Sestava Hranic: Matůšů – Kušner, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica - Novosad, Horák, Jemelík, Schmidt – Ticháček, Mynář. Střídali: J. Hlavica, Kuzniarský, Kostka.
Hosté podali proti kvalitnímu soupeři bojovný výkon a protože ani domácí nezůstávali nic dlužni, viděli diváci zápas velmi dobré úrovně. Hraničtí zahrozili už v 5. minutě, ale velkou šanci ještě neproměnili. O dvě minuty později už ale Menyhard přesnou ranou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí ale nepolevili a ve 32. minutě po zaváhání hranické obrany před šestnáctkou vyrovnali.
I ve druhé půli byl vidět bojovný fotbal a gól už k radostí hostů padl jen do branky Uničova. Bylo to v 55. minutě, kdy po centru zleva Horák upravil na konečných 1:2.

SK Hranice - TJ Jeseník 4:1 (2:0)
Branky SK:
Menyhard, Ticháček, Pecha, Mynář.
Sestava SK: Matůšů - Kuzniarský, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica - Novosad, Horák, Jemelík, Schmidt – Ticháček, Mynář. Střídali: J. Hlavica, Kostka, Kušner.
Po výkonnostním útlumu mužstva Hranic se týmu opět, tak jako v minulém kole podařilo zvítězit a tímto vítězstvím se opět dostali do hry o postup v do prestižní soutěže žákovské ligy,
Utkání začali Hraničtí náporem a soupeře dostali pod tlak Hráli důrazně a s velkým nasazením . Soupeř se tařka nedostal k brance domácích. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a po zahrané standartní situaci zahranou Horákem hlavou vsítil Menyhard. I druhá branka na sebe nenenchal dlouho čekat. Ticháček naběhl na pěknou přihrávku Schmidta a střelou po zemi zvýšil na 2:0. Domácí potom polevili, a soupeř se častěji dostával na dostřel, zahrozil gólovou šanci v závěru poločasu, kterou však neproměnil. Nekoncentrovanost závěru poločasu se přenesla i do druhé půle. Domácí příliš dlouho drželi míč a hostě se po dobrém napadání dostávali na polovinu Hranic. Snížili a vypadalo to že z jednoznačného utkání se stane drama. Avšak domácí přidali na kombinaci a utkání dovedli do vítězného konce.

Starší přípravka B - OP
Starší přípravka B (roč.96) hrála další turnaj OP v Radslavicích. Před posledním turnajem, který se bude hrát v sobotu 10. června od 13 hodin v Hranicích náš tým vede okresní přebor v kopané s jasným náskokem a o vítězi soutěže je před posledním kolem téměř rozhodnuto. Výsledky našich chlapců jsou o to cennější, že ostatní družstva mají v sestavách i hráče s ročníkem narození 95.

Výsledky SK:
Sokol Želátovice - SK Hranice 1:1
SK Hranice – Horní Moštěnice 2:0
SK Hranice – Sokol Radslavice 4:1

Sestava a branky SK: Spurný, Sadil, Částečka 6, Uličník 2, Vanduch 1, Sobek 3, Ančinec 8, Dán 3, Večeřa, Mestek 1, Machač.