Muži znovu o branku prohráli

K zápasu 27. kola MFSL nastoupil náš zachraňující se celek v Novém Jičíně proti B-týmu Vítkovic, který zde hraje svá domácí utkání.

FC Vítkovice B – SK Hranice
2 : 1 (0 : 1)

Branky: 50. Fujerík, 69. Kisel – 40. Modelský.

V první půli byl náš tým jasně lepší, měl převahu a ve 40. minutě se Modelským dostal do vedení. Druhá půle však byla z naší strany tradičně slabá, hráči se v obavách o výsledek zatáhli do obrany a dopředu se snažili dostat nakopáváním míčů, které však Vítkovičtí bez problémů sbírali. Tato „taktika“ se našim, stejně jako v minulém zápase vymstila. Pod tlakem, který si domácí vytvořili, dělali chyby a ty dokázaly Vítkovice v 50. a 69. minutě využít, otočit stav na 2:1 a v poklidu dovést zápas do vítězného konce.

Dosud známé výsledky 27. kola:
Jakubčovice - Dolní Benešov 2:2 (1:0), Třinec - Znojmo 4:2 (1:0), Kohoutovice - Bystrc 0:0, Bystřice pod Hostýnem - Slovácko B 1:0 (0:0).

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku MSFL přineseme v pondělí.