SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravky vezou devět bodů

V sobotu 20. května zajížděla mužstva starší přípravky na hřiště do Horního Újezda, kde hraje svá domácí utkání FKM Opatovice-Všechovice.
První tým odehrál obě utkání proti soupeři, který byl o rok až tři mladší, což se náležitě projevilo na konečném skóre. Pochvalu zaslouží hlavně Petr Holoubek, který spoluhráčům rozdával výborné přihrávky a navíc předvedl několik oku lahodících parádiček. Za zmínku stojí i vstřelené branky na kontě brankáře Martina Chovance, které dosáhl v obou případech ze hry. Mužstvo si těmito výhrami definitivně zajistilo účast ve finálovém turnaji, který se odehraje za účasti šesti nejlepších mužstev Olom. KFS 12. června v Ústí.
Druhý tým, který byl složen převážně z chlapců trenérů P. Smékala a R. Motlocha (ročník 1997) v prvním zápase zvítězil, ale ve druhém i přes počáteční dvoubrankový náskok odešel těsně poražen.


Výsledky utkání a střelci branek:
FKM Opatovice-Všechovice A - SK Hranice A 0:14 (0:4)
(Šumšal 5, Nehyba 3, Marek, Stryk, Holoubek, Siegel, Frydrych, Lesák)
FKM Opatovice-Všechovice B - SK Hranice A 0:27 (0:16)
(Holoubek 5, Šumšal, Marek a Frydrych 4, Stryk a Kelar 3, Chovanec 2, Šerý, Nehyba)
FKM Opatovice-Všechovice B - SK Hranice B 1:5 (1:1)
(Štefek, Kádě, Šebesta, Smékal, Šprencl)
FKM Opatovice-Všechovice A - SK Hranice B 3:2 (1:2)
(Motloch, Smékal)


Sestava SK A: Martin Chovanec, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Tomáš Molnár, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Zdenek Stryk, Václav Lesák, Radim Frydrych, Petr Kelar.

Sestava SK B: Jakub Tomečka, Pavel Šprencl, Patrik Motloch, Roman Částečka, David Talapka, Lukáš Kádě, Dominik Smékal, Martin Vanek, Petr Šebesta, Patrik Štefek, Ondra Sedláček, Jarda Zavřel, Jakub Pavlištík.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko