SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravky příliš neuspěly

V sobotu 13. května odehrály starší přípravky SK Hranice další mistrovská utkání na hřišti FK Nemilany, kde skládají domácí fotbalisté společný tým se Sokolem Tovačov.
Naše Áčko se úvodním utkání herně trápilo a vyvrcholením zmaru byla neproměněná penalta za ruku obránce na brankové čáře, kterou ovšem rozhodčí nechal bez osobního trestu pro domácího hráče. Naštěstí se pohotovou dorážkou blýskl Petr Kelar a tento gól znamenal zisk tří bodů. Ve druhém zápase jsme narazili na kvalitního soupeře, který vyhrával většinu osobních soubojů a opíral se o výborného brankáře. Na začátku druhého poločasu jsme šli zásluhou krásného přehození v podání Dana Siegela do vedení, ale po hrubé chybě obránce při výkopu a následném nedorozumění s brankářem soupeř vyrovnal. Tato remíza znamená první bodovou ztrátu pro naše chlapce v jarní části soutěže.
Druhý tým, který byl tentokrát složen z kluků o dva až tři roky mladších, se snažil seč mu síly stačily, ale kýžený gól se mu dát nepodařilo, i když příležitosti si hlavně ve druhém zápase vytvořil.


Výsledky utkání a střelci branek:
Sokol Tovačov - SK Hranice A 0:1 (0:0)
(Kelar)
FK Nemilany - SK Hranice A 1:1 (0:0)
(Siegel)
FK Nemilany - SK Hranice B 8:0 (3:0)
Sokol Tovačov - SK Hranice B 3:0 (2:0)


Sestava A:
Jakub Tomečka, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Zdenek Stryk, Daniel Šerý, Radim Frydrych, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Václav Lesák, Marek Šumšal, Petr Kelar.

Sestava B: Roman Částečka, Tomáš Molnár, Patrik Štefek, Lukáš Kádě, Patrik Motloch, Jakub Pavlištík, Dominik Smékal, Petr Šebesta, David Talapka, Martin Vanek, Jarda Zavřel.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko