Muži prohráli ve Zlíně

Náš tým prohrál v zápase 25. kola MSFL s rezervou Zlína a opět si zkomplikovali cestu za záchranou v soutěži.

FC Tescoma Zlín B – SK Hranice
2 : 1 (2 : 1)

Branky: 6. Marčík, 32. Janča – 9. Pekný.

V zápase se vše podstatné událo už v prvním poločase. Domácí se už v 6. minutě ujali vedení polovlastním gólem, o tři minuty později srovnal po pohotové akci Pekný. Hraničtí fotbalisté pak měli více ze hry, ale do vyložených šancí se nedostali a naopak ve 32. minutě po chybě a centru z levé strany podruhé inkasovali. Do druhé půle pozměnili trenéři hostí sestavu, mužstvo mělo znovu územní převahu, ale do bezprostřední blízkosti zlínské branky se hostující hráči nedostali a střely z dálky postrádaly přesnost a razanci a neměly šanci ohrozit domácí branku. Hranice tak znovu ztratily v boji o udržení v soutěži, přitom dnešní soupeř nepatřil k těm nejkvalitnějším.

Další výsledky 25. kola:
Třinec - Bystrc 0:0, Kohoutovice - Lipová 0:0, Vítkovice B - Slovácko B 0:0, Dolní Benešov - Znojmo 1:0, Jakubčovice - Uničov 2:0, Bystřice p. H. - Břeclav 0:0, Jihlava B - Ostrava B 0:3.

Podrobnosti k utkání a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.