Muži se štěstím porazili Třinec

V zápase 24. kola MSFL se fotbalisté SK Hranice utkali se silným týmem Třince.

SK Hranice – Fotbal Třinec
1 : 0 (0 : 0)

V úvodním poločase se hrála vyrovnaná partie, žádný ze soupeřů si nevytvořil nebezpečnou šanci a když se některý z útočníků dostal do blízkosti šestnáctky, tak ožehavou situaci zdárně vyřešily pozorné obrany.Ve druhém poločase přidali hraničtí fotbalisté na důrazu, vytvořili si územní převahu a několikrát ohrozili třineckou branku. Za svou aktivitu byli odměněni v 71. minutě, kdy Michálek na půli získal míč, dlouhým centrem jej poslal před branku hostí, kde na něj vykočil domácí útočník Trupl a obránce hostí Pindor. Tomu se podařilo míč tečovat, ale tak nešťastně, že ho přes vybíhajícího brankáře poslal do vlastní branky. Domácí tým i po vstřelené brance útočil, aktivní hrou nepustil Třinecké do blízkosti své branky a uhájil šťastné, ale zasloužené vítězství.

Branka: 71. Pindur vlastní.

Dosud známé výsledky 24. kola:
MSK Břeclav - 1.SC Znojmo 3:0, FK Bystřice p. Hostýnem - FC Vysočina Jihlava B 1:3.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.