SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Muži prohráli v Jakubčovicích

K zápasu 23. kola MSFL zajížděl náš tým na horkou půdu lídra soutěže, do Jakubčovic.
Jakubčovice - FOTBAL – SK Hranice
2 : 0 (1 : 0)

Branky: 39. Krohmer, 89. Šot.

V prvním poločase hrály Hranice ustrašeně a nedostávaly se do žádných šancí. Naopak domácí hráli aktivně, měli šance a po půlhodině vstřelili gól, který ale rozhodčí pro ofsajd neuznal. Jakubčovice si to ale vynahradily v 39. minutě, kdy po standardní situaci nedokázali hosté odkopnout míč, ten se dostal na hranici šestnáctky, odkud ho Krohmer napálil pod břevno Štěpánovy branky. Ve druhé půli se karta obrátila. Hosté se dostali do tlaku, vytvořili si řadu příležitostí, z nichž dvě se dají nazvat stoprocentními. Ani jednu ale Hraničtí nevyužili a tak v předposlední minutě, kdy už hosté hráli vabank, přišel trest. Po rychlém brejku zvýšil Šot na konečných 2:0.

Další výsledky 23. kola:
Dolní Benešov - Bystrc 0:1 (0:0), Třinec - Lipová 2:0 (0:0), Kohoutovice - Baník Ostrava B 1:0 (0:0).

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.