Muži porazili Lipovou

V dohrávce 17. kola MSFL porazili naši fotbalisté tým Lipové, když po dlouhé době dokázali v utkání vstřelit více než jednu branku.

SK Hranice – SK Lipová
2 : 0 (1 : 0)

Ve vyrovnaném utkání se domácí ve 29. minutě ujali vedení Michálkovou brankou z penalty. Do přestávky se dostal ještě do vyložené šance Dragon, ale zvýšit náskok domácích se mu nepodařilo. Také ve druhé půli byl k vidění pohledný fotbal, žádné z mužstev se ale dlouho nemohlo dostat do vyložené šance. Až čtvrt hodiny před koncem se po chytré kombinaci ocitl před brankou hostí Kuchař, jeho střelu ale skvěle zlikvidoval brankář Uvízl. Až minutu před koncem se po rychlé akci dostal na útočnou polovinu střídající Stryk a z hranice šestnáctky dloubákem ála Poborský přehodil vyběhnuvšího Uvízla a pojistil Hranicím zasloužené vítězství a zisk velmi cenných bodů v boji o udržení v soutěži.

Branky: 23. Michálek (PK), 89. Stryk

Další výsledky 17. kola:
Třinec - Kohoutovice 0:0, Dolní Benešov - Jihlava B 4:3, Jakubčovice - Vítkovice B 0:0, Uničov - Ostrava B 3:0, Znojmo - Bystřice p. H. 2:0, Bystrc - Slovácko B 2:2.

Podrobnosti k utkání a tabulku MSFL zveřejníme ve čtvrtek.