Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev, hraných o víkendu:
Havířov – SK Hranice 1:4 (0:0)
Branky SK:
Rebenda, Staněk, Marszalek a Zavadil.
Sestava SK: Malota – Perutka, Král, Bagar, Biskup – Herman, Marszalek, Rebenda, Pančochář – Zavadil, Staněk. Střídali: Smolka, Majkus, Horák a Kalich.

K dalšímu mistrovskému utkání nastupovali naši hráči s odhodláním bodovat. V první půli byla hra vyrovnaná s nevyužitými šancemi na obou stranách. Teprve ve druhé půli začaly padat góly. Na náš vedoucí po střele Rebendy dokázali domácí ještě odpovědět. Poté ale hostující tým zcela ovládl hru a po brankách Staňka, Marszalka a Zavadila dovedli utkání do vítězného konce.

Mladší dorost - MSDD
Havířov – SK Hranice 2:1 (0:0)
Branka SK:
Kundrát.
Sestava SK: Sedlák – Chrastina, Horák, Kalich (10. Herman), Doležel – Zdražil (62. Biskup), Adámek, Smolík, Majkus, Kozák (53. Pančochář) – Rolinc (65. Kundrát).

Náš tým podal svůj nejhorší jarní výkon. Hůře se pohybovali, prohrávali osobní souboje a do zakončení se dostávali jen sporadicky. V první půli měli domácí navrch a zatlačili hosty do defenzivy. Ve druhé půli Hranice přidaly, ale domácí je zaskočili dvěma góly. Hosté museli otevřít hru, začali se dostávat do zakončení, ale vstřelit branku se jim povedlo až v poslední minutě.

Starší žáci A – MSŽD sk. E
SK Hranice - FC Vítkovice 1:3 (1:2)
Branka SK:
Petr Vavřík
Sestava SK: Matůšů - Kuzniarský, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica – J. Hlavica, Horák (Kušner), Schmidt (50. Kostka) – Vavřík, Mynář. Trenéři: Kubica, Bouchala.

Domácí začali utkání ve slušném tempu. Již od první minuty si vytvořili neustálý tlak a zahrávali jednu standardku za druhou. Co je jim však nutno vytknout, že chyběl patřičný důraz v šestnáctce soupeře. Vyvinaložené úsilí přineslo konečně úspěch, když Vavřík napálil odražený míč do sítě Vítkovic. Vše nasvědčovalo tomu, že utkání se zvládne v náš prospěch. Soupeř se dostal k naší brance poprvé v 20. minutě a po nastřeleném přízemním centru míč skončili v síti domácích. Taktéž druhá branka hostí padla po nedůrazně zahrané standardní situaci na půlce soupeře a ten se po odkopu dostal do šestnáctky Hranic. Domácí hráč nešťastně trefil míč rukou a pokutový kop posunul Vítkovice do vedení. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hosté byli neustále pod tlakem, ale jejich brankář doslova čaroval. Kýžených dalších branek se Hranice nedočkaly i když míč několikrát balancoval na brankové čáře. Naopak z rychlého brejku v závěru ještě inkasovaly. Prostě tak jako v některých utkáních na podzim měly Hranice štěstí, tentokrát i když byly jednoznačně lepším týmem, to se k nim obrátilo zády.

Mladší žáci A – MSŽD sk. E
FKM Přerov - SK Hranice 1:1 (1:0)
Branka SK:
Páleník
Sestava SK: Rýpar – Grygar, Žabíček, Koleček, Páleník, Poláček, Hladík, Sencovici, Halašta, Malaník, Kus, Balko, Hlavica, Babinčák, Bayer.

Ve středu 19. dubna hráli mladší žáci A v přerově proti místnímu FKM. Zápas se hrál na těžkém terénu. po dobrém začátku hosté chybovali a Přerov se ujal vedení. Na začátku druhé půle měli domácí převahu, po deseti minutách ale hosté hru vyrovnali. Při jednom z centrů do vápna chyboval domácí brankář, k míči se dostal Páleník a pohotově vyrovnal. Hranice svou bojovností už nerozhodný výsledek udržely.

SK Hranice – FC Vítkovice B 4:3 (0:3)
Branky SK:
Malaník 2, Páleník, Hladík.
Sestava SK: Rýpar (Kulišťák) – Grygar, Žabíček, Koleček, Páleník, Poláček, Hladík, Halašta (Babinčák), Malaník, Kus, Balko (Bayer).

Po hodně nevydařeném prvním poločase, který Hraničtí po individuálních chybách prohráli 0:3, se tým potřeboval „hecnout“. To se v kabině podařilo a hned v úvodu druhé půle vstřelil branku hlavičkou Páleník, což tým hodně „zvedlo“. Po necelých pěti minutách přidal druhou branku Malaník a tentýž hráč v 15. minutě srovnal na 3:3. O tom, že všechny body nakonec zůstanou v Hranicích rozhodl čtvrtým gólem Hladík. Vítězstvím se náš tým v tabulce posunul už na páté místo před svého nedělního soupeře.

Starší žáci B – KP
Mohelnice – SK Hranice 4:2 (1:0)
Branky SK:
Ticháček, Sencovici.
Sestava SK: Čech - Spišiak, Bača, Rebenda, Janek - Sencovici, L. Dostál, Ticháček,
Magula – R. Pecha, Hanák.

Starší žáci B nastoupili, vzhledem k velké marodce, s velmi zúženým kádrem. Po standardní situaci v 9 minutě prohrávali 1:0. Ve druhém poločase, při sporně rozehraném autu, domácí překvapili obranu Hranic a zvýšili na 2:0. Během minuty se podařilo Ticháčkovi snížit na 2:1 z penalty a situace na hřišti byla hratelná. Bohužel, po individuálních chybách hostů domácí zvýšili až na 4:1. Až v závěru snížil Patrik Sencovici na 4:2. I přes závěrečný tlak už hosté nedokázali nepříznivý stav zkorigovat. Je nutno však konstatovat, že všichni podali velmi dobrý výkon a sehráli vyrovnaný zápas.

Mladší žáci B – KP
Mohelnice – SK Hranice 9:0 (1:0)

Starší přípravka A a B – KP
V neděli 23. dubna přivítala za krásného počasí starší přípravka SK Hranice tradičního okresního soupeře Viktorku Přerov.
Domácí Áčko předvedlo v prvním utkání upracovaný fotbal s množstvím individuálních chyb, který se početnému publiku převážně z řad rodičů nemohl líbit. Záchranou pro mužstvo bylo pohotové zakončení Dominika Zbruže, po nacvičeném rohovém kopu. Ve druhém zápase se kluci pokoušeli o kombinační kopanou, ale hlavě zrychlili přihrávky a zlepšili střelbu z větší vzdálenosti, což se nepatrně projevilo na konečném skóre. V tomto měřítku zaslouží pochvalu hlavně Honza Nehyba. Celkový dojem z hezkého odpoledne vylepšuje jen čisté konto našeho brankáře, i když i v obranné hře se chlapci dopouštěli zbytečných chyb, na které se trenéři budou muset v trénincích zaměřit.
V úvodním vyrovnaném souboji uhrálo béčko první jarní bod, když obrany převyšovaly útok. Ve druhém zápase již dali trenéři příležitost i chlapcům z početné lavičky a výsledkem byla těsná prohra, na které mrzí neproměnění několika šancí našich útočníků.