[CNW:Counter]

Nebyly šance, nebyly góly

SK Hranice - FC MSA Dolní Benešov
0 : 0

V zápase 8. kola MSFL si žádné z mužstev nevytvořilo vyloženou šanci a tak zápas skončil bezbrankovou remízou.
ŽK: Segeťa, Vaculín - Hejnal. Rozhodčí: Pochylý – Chramcov, Kubáň. Delegát: Rumlík Diváků: 200.
Sestava SK: Štěpán – Jašíček, Machač, Vaculín, Richter – Kovář (76. Pekný), Segeťa (87. Žmolík), Štverka (51. Josl), Málek – Nikolén, Šultés. Trenér: Oldřich Machala.

V úvodním poločase byli domácí o něco aktivnější než soupeř, jedinou nadějnější šanci nevyužil Šultés, když kromě brankáře obloučkem přestřelil i branku.
Ve druhé půli byli iniciativnější hosté, před branku domácích se však příliš nedostávali a střely z dálky bez problémů likvidoval brankář Štěpán.
Trenér Hranic Oldřich Machala nám po zápase řekl:
"Není nic moc co hodnotit. Byl to průměrný zápas. Každé mužstvo si vytvořilo jednu šanci kterou neproměnilo, takže zápas skončil zaslouženou remízou."

Další výsledky 8. kola:
Kohoutovice - Slovácko B 1:1, Bystřice pod Hostýnem - Třinec 1:1, Vítkovice B - Poštorná 1:1, Ostrava B - Znojmo 0:0, Zlín B – 1.HFK Olomouc 0:1, Lipová - Bystrc 1:2, Uničov - Hlučín 1:3.