Muži prohráli s Uničovem

Za příjemného jarního počasí nastoupili dnes odpoledne naši fotbalisté k zápasu 20. kola MSFL proti Uničovu.

SK Hranice – SK Uničov
0 : 1 (0 : 0)

Branka: 73. Krpec.

V prvním poločase byli domáci aktivnější, během první desetiminutovky si vytvořili dvě slibné šance a celou úvodní půlhodinu si udržovali mírný tlak. V poslední části před přestávkou změnil soupeř styl hry, hrál více po zemi, lépe kombinoval a stejnou hru předváděl i ve druhé půli. Z narůstajícího tlaku si hosté vytvořili tři nadějné příležitosti, zahrávali několik rohů, ale do vyložených šancí se také nedostali. V 69. minutě ale domácí obrana podcenila autové vhazování Uničova, hosté se dostali do rychlé akce, kterou dokázali dovést až do gólového zakončení. Hranice se až do konce snažily o vyrovnání, žádnou větší příležitost si ale nevytvořily a potřetí za sebou prohráli 0:1.

Další známé výsledky 20. kola:
Vítkovice B - Kohoutovice 1:2 (0:0), Bystřice pod Hostýnem - Třinec 0:0, Baník Ostrava B - Jakubčovice 0:1 (0:1), Břeclav - Bystrc 1:1 (0:1).

Podrobnosti k zápasu, další výsledky a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.