Starší žáci A zvítězili ve Zlíně

Poslední přípravné utkání před mistrovskými zápasy hraném na umělé trávě poznameal fakt, že domácí na tomto povrchu trénují pravidelně zatímco hosté z důvodu špatných klimatických podmínek pouze dvakrát.
FC Tescoma Zlín - SK Hranice 2:3 (2:2)
Branky SK:
Vavřík , Menyhard, Hlavica J.
Sestava SK: Sedlák - Ticháček (36. Kušner), Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica - Mynář, J. Hlavica, Schmidt, Kostka (55. Dostál) - Vavřík, Kuzniarský (36. Horák).

Družstvo Zlína hrálo kombinačně, jejich přihrávky byly jistější a před branku Hranic se dostávali kolmou přihrávkou mezi obrance, kam aktivně nabíhali krajní záložníci. Již v 3. minutě prohrávali hosté 1:0 po zbytečném faulu M. Hlavici a následném pokutovém kopu. Ovšem již v 6. minutě po dlouhém pasu za obranu Zlína utekl Petr Vavřík a po sóle nedal brankaři šanci. Domácí zvýšili střelou z dálky, kdy Sedlák stál zbytečně příliš venku z branky. U Hranic vázla kombinace, přesto se dostávaly do útočného pokutového území, a při jedné této akci byl faulován hráč hostů. Menyhard z penalty nekompromisně vyrovnal na 2:2.
Ve druhé půli se hra hostů podstatně zlepšila a 10 minut před koncem střelou po zemi J. Hlavica upravil výsledek na 3:2 pro SK Hranice. Celkově lze družstvo pochválit, soupeř byl velmi kvalitní, avšak je potřeba se zaměřit na zlepšení obrané činnosti.