SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Muži v Bystrci prohráli

K zápasu 19. kola MSFL nastoupili dnes fotbalisté SK Hranice na hřišti Dosty Bystrc.

FC DOSTA Bystrc - SK Hranice
1 : 0 (1 : 0)

Branka: 24. Směja (PK)

V první půli byla hra našeho týmu statická a málo aktivní, hráči na bojovného soupeře nestačili. Po jednom z průniků domácích do šestnáctky fauloval Žmolík útočníka soupeře a nařízenou penaltu Bystrčtí bezpečně proměnili. Druhý poločas byl už ze strany Hranic lepší. Mladý Bušina, který nastoupil do druhé půle hru hostí rozhýbal, dostávali se častěji před branku domácích a přestože v závěru už hráli jen v deseti bez zbytečně vyloučeného Atanasovského, vytvořili si v 86. minutě i jednu obrovskou šanci. Dragon však naneštěstí trefil jen tyč bystrcké branky. Do šancí se ale dostávali i domácí, jejich pokusy však likvidoval pozorný Štěpán v brance hostí.

Další výsledky 19. kola:
Třinec - Jihlava B 2:0, Jakubčovice - Bystřice p. H. 5:0, Zlín B - Vítkovice B 1:1, Lipová - Uničov 0:0.
Zápasy Dolní Benešov - Ostrava B, Kohoutovice – Břeclav a Znojmo - Slovácko B byly odloženy.

Podrobnosti k utkání a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.