SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravky na AVL Cupu uspěly

Celkem 99 pohledných branek bylo k vidění v sobotu 25. února v hale SOU na turnaji starších přípravek ročníku 1995, které uspořádali rodiče hráčů pod hlavičkou firmy AVL Moravia. Obětavým pořadatelům se podařilo zajistit účast kvalitních soupeřů, kteří byli s organizační stránkou velmi spokojeni. Po předešlých zkušenostech byl hrací systém upraven na souboje každý s každým.
Starší přípravky na AVL Cupu uspěly
Vítězný tým SK Hranice A
Horní řada zleva: David Zezulka, Petr Holoubek, Daniel Siegel, Radim Žingor, Petr Matějíček.
Dolní řada zleva: Zdenek Stryk, Marek Šumšal, Jan Šnejdrla, Petr Nehyba, Jakub Marek, Ondra Marek.
Ležící: Martin Chovanec.

Domácí trenéři postavili dva výběry výhradně ze svých hráčů, což dovoluje početná základna tohoto ročníku, která v tomto období čítá 22 chlapců. Všichni kluci se své šance k získání dalších zkušeností zhostili na výbornou a zvláště v béčku byla k vidění nezměrná bojovnost.
Jako již tradičně při prvním utkání předvedl A tým nejvlažnější výkon dne a podlehl příjemnému překvapení turnaje FK Chropyni 1:2. Po nezbytné ráznější domluvě od trenérů, kteří hráčům připomněli, nutný důraz v osobních soubojích, odehráli kluci pohledný duel bez vítěze s FK Drnovice. V dalších zápasech již začali předvádět hru sobě vlastní a pětkrát za sebou zvítězili, což jim při vyrovnanosti soupeřů stačilo k celkovému vítězství. Poslední zápas s 1.Valašským FC ovšem domácím příznivcům řádně zabrnkal na nervovou soustavu, neboť jsme museli dotahovat dvoubrankové vedení soupeře.
Druhý tým naopak výborně začal, když porazil TJ Juřinku i 1.Valašský FC, ale v dalších utkáních se již od kluků odvrátilo štěstí, když 3x prohráli rozdílem jediné branky. Velký kus práce odvedla zkušená první čtverka, ale i zbylí hráči bojovali na hranici svých prozatímních možností. Konečné sedmé místo není určitě zklamáním, když uvážíme, že hned pro dva hráče byl tento turnaj vůbec prvním v životě a halovou sezónu musíme brát jako přípravu pro mistrovské soutěže, které od podzimní sezóny začneme hrát na velkém hřišti s jedenácti hráči.
Vyhlašování nejlepších hráčů, které si zvolili trenéři všech zúčastněných mužstev, ovládli hráči FK Chropyně, když poháry pro nejlepší jednotlivce získali Milan Kuchař jako brankář a Zdenek Horák jako střelec. Trofej pro nejlepšího hráče si do Brna odvezl Jiří Pecha a cenu sympatie Tereza Dubravská z Viktorky Přerov. Za osobnosti v domácích mužstvech pak trenéři po zásluze určili Davida Zezulku a Radima Frydrycha.
Na závěr musíme poděkovat všem obětavým rodičům, kteří se zasloužili o zdárný průběh této sportovní akce a v neposlední řadě i sponzorům. Jako hlavnímu firmě AVL Moravia, která pro mužstvo zakoupila jednotné šusťákové bundy a dále pak firmám T.E.Q. Hranice, Gallant, SMOOS Hranice a SVT Group.


Výsledky SK Hranice:
SK Hranice A - FK Chropyně 1:2
SK Hranice A - FK Drnovice 0:0
SK Hranice A - TJ Juřinka 6:2
SK Hranice A - 1.FC Brno 2:0
SK Hranice A - SK Hranice B 4:0
SK Hranice A - Viktorka Přerov 4:1
SK Hranice A - 1.FC Valašský 4:2

SK Hranice B - TJ Juřinka 2:0
SK Hranice B - 1.FC Valašský 3:2
SK Hranice B - 1.FC Brno 1:3
SK Hranice B - FK Chropyně 1:2
SK Hranice B - SK Hranice A 0:4
SK Hranice B - FK Drnovice 0:1
SK Hranice B - Viktorka Přerov 0:1


Sestava a střelci branek SK:
SK Hranice A: Chovanec - Zezulka 1, Žingor 1, Marek 2, Stryk 5, Nehyba 2, Šnejdrla 0, Siegel 1, Holoubek 4, Šumšal 3, Matějíček 2.

SK Hranice B: Tomečka - Zbruž 1, Lesák, Frydrych 3, Šerý 1, Molnár, Benk 1, Kelar 1, Štefek, Šprencl.


Konečné pořadí:
1. SK Hranice A 16 bodů
2. FK Drnovce 16
3. FK Chropyně 13
4. 1.FC Brno 11
5. 1.Valašský FC 9
6. Vikt. Přerov 8
7. SK Hranice B 6
8. TJ Juřinka 1


SK Hranice B
Horní řada zleva: Tomáš Molnár, Matěj Benk, Patrik Štefek, Dominik Zbruž.
Dolní řada zleva: Petr Kelar, Daniel Šerý, Radim Frydrych, Pavel Šprencl.
Ležící: Jakub Tomečka.
Starší přípravky na AVL Cupu uspěly
(rž, foto: Petr Nehyba)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko