Muži v Novém Jičíně znovu prohráli

V posledním zápase Zimního turnaje na umělé trávě v Novém Jičíně se našim fotbalistům nedařilo a prohráli s divizním Fulnekem.

FK Fulnek – SK Hranice
2 : 1 (1 : 0)

Branka SK: 65. Stryk.

V prvním poločase se náš tým neprosadil, hráči postrádali agresivitu a prohrávali osobní souboje. Fulnek se ujal vedení ve 13. minutě ze standardní situace střelou z úhlu po menším zaváhání brankáře Štěpána.
Domluva v kabině sice byla dostatečně razantní, přesto se hned ve 47. minutě hosté znovu prosadili, tentokrát z přísně nařízené penalty. Teprve potom se hranický tým zvednul a v 65. minutě se po pěkné akci podařilo Strykovi snížit na 1:2. Vypadalo to, že by naši hráči ještě mohli s výsledkem něco udělat, ale až příliš se snažili, hráli křečovitě a soupeř už je do vážnější šance nepustil a vedení si pohlídal.

Trenér Horváth nám k zápasu řekl:
“Jsem zklamaný, od zápasu jsem očekával mnohem víc než hráči předvedli. Zejména v prvním poločase se nám vůbec nedařilo. Druhá půle už byla lepší i když hned v jejím úvodu jsme inkasovali z nesmyslné penalty. Pak se podařilo snížit, ale snaha o vyrovnání byla příliš chaotická a soupeř už nás k ničemu nepustil. Snaha byla, ale proti takovým soupeřům jen snaha nestačí. Na turnaji jsme měli porážet mužstva z MSFL ale my neporazili ani nikoho z divize. Nastoupili jsme už v celkem kvalitní sestavě a očekával jsem, že se to na hře projeví. Hráči se musí nad sebou trochu zamyslet, nejde jen požadovat po vedení klubu aby vytvořil odpovídající podmínky, ale v první řadě musí oni dobře pracovat, což dnes nesplnili.“

Zřejmě poslední přípravné utkání před startem jarní části MSFL sehraje tým SK v sobotu ve Slatinicích proti druholigovému celku HFK Olomouc.