Remízu neubránili

V poslední minutě přišli naši fotbalisté o bod v zápase 7. kola MSFL v Hlučíně. V samém závěru se jim nepodařilo ubránit útočníka domácích Barcala, který po rohu skóroval.

FC Hlučín - SK Hranice
1 : 0 (0 : 0)

Branka: 90. J. Barcal ŽK: Urbančík, D. Barcal – Vaculín, Segeťa, Málek. Rozhodčí: Teplý – Mlsna, Czene. Delegát: Káňa Diváků: 600.
Sestava SK: Štěpán – Josl, Jašíček, Vaculín, Šultés – Kovář (46. Richter), Machač, Málek, Janoviak (63. Nikolén) – Žmolík (46. Pekný), Segeťa. Trenér: Oldřich Machala.
Hosté se zaměřili především na obranu a hlavně díky Štěpánovi v brance se jim dařilo držet čisté konto. Až v poslední minutě ho po rohu překonal J. Barcal.

Další výsledky 7. kola:
Dolní Benešov - Lipová 2:1, Třinec - Slovácko B 0:1, Uničov - Kohoutovice 4:0, Bystrc - Vítkovice B 0:1, Poštorná - Zlín B 1:1, 1.HFK Olomouc - Ostrava B 3:1, Znojmo - Bystřice pod Hostýnem 1:1.