Muži v Novém Jičíně znovu prohráli

Ve svém třetím zápase na turnaji v Novém Jičíně prohráli fotbalisté SK Hranice s Frýdkem-Místkem.

VP Frýdek-Místek – SK Hranice
3 : 2 (1 : 1)

Branky Hranic: Navrátil a Kuchař.

Po celou první půli měl náš tým převahu a po přečíslení soupeře se dostal do vedení. Hosté ale do přestávky ze standadrdní situace srovnali na 1:1.
Po přestávce šli Hraničtí znovu do vedení, poté však dal trenér Horváth příležitost i dalším hráčům z lavičky. Ti ale nesplnili trenérovy představy a umožnili soupeři vyrovnat hru a posléze i skóre. V závěru náš tým doplatil na zledovatělý terén. Brankář při odkopu uklouznul, ztratil míč a hosté ho už snadno dopravili do prázdné branky.

Trenér Horváth nám k zápasu řekl:
Po celý první poločas i v úvodu druhého jsme měli územní převahu a dali dva góly. Pak jsme však prostřídali a znovu se potvrdilo, že někteří hráči prostě nestačí. O bod jsme pak v samém závěru přišli díky zledovatělému terénu."