Starší dorost – MSDD
Valašské Meziříčí - SK Hranice 1:2 (1:1)
Branky: Sekyra, Pulkert
Sestava: Pumprla - Ohnůtek, Vadel, Mizera, Kolman – Rebenda, Kufa (75. Bočan), Pavelka, Bušina (78. Hodis), Pulkert, Sekyra (81. Chupík)
V první půli byla hra vyrovnaná a odvíjela se většinou ve středu hřiště a obě družstva ohrožovali branku jen sporadicky. Domácí se přesto po standartní situaci a zaváhání hostující obrany ujali vedení. Hosté však dokázali do poločasu vyrovnat.
Ve druhé půli hosté přidali a zatlačili domácí na jejich půlku a vytvářeli si i střelecké možnosti. Z nich se bohužel ujala jen jedna, a tak se naše mužstvo muselo v závěru strachovat o výsledek, protože domácí …….

Mladší dorost – MSDD
Valašské Meziříčí - SK Hranice 3:7 (2:3)
Branky: Staněk a Smolka 2x, Zavadil, Pančochář a Perutka (PK) 1x
Sestava: Maláta, Perutka, Jeřábek, Bagar, Herman, Pančochář, Rebenda T. Král, Smolka, Staněk, Zavadil
Střídání: Křupala, Tomeček, Tokáň, Indráček
Po vlažném prvním poločase a důrazné domluvě trenérů se obraz hry změnil a hosté přehráli domácí ve všech směrech. Při vyšší produktivitě mohl být výsledek ještě výraznější.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice A – NH Ostrava 1:2
Branky: Smolík Martin
Naši hráči nastoupili s velkou převahou, ale šance které si vypracovali neproměnili. Soupeř hrál na rychlé protiútoky, kde se v závěru prosadil a vstřelil gól.
Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Domácí hráči neproměnili i ty nejvyloženější šance, a proto byli potrestáni druhým gólem. V závěru zápasu domácí stačili ještě snížit na 1:2 ale to bylo vše.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Hranice A – FC NH Classic Ostrava 5:0 (1:0)
Branky: Schmidt, Orava, Bača, Rolinc, Hanák
Sestava: Voharek, Malý, Hanák, Rebenda, Sencovici, Schmidt, Chrastina, Orava, Zvirinský, Rolinc O., Bača
Střídání: Pecha (42. Schmidt), Smolár (47. Bača), Páleník (50. Chrastina), Janek (55. Malý)
Hráči Hranic se zlepšenou hrou ve 2. poločase dokázali prosadit a získali důležité body.

Starší žáci B – krajský přebor OKFS
Sulko Zábřeh - SK Hranice B 1:0 (1:0)
Zábřeh byl po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Hranice byli celkem slušní v obranné činnosti, avšak do útočné fáze šli nepřesně a bez patřičného důrazu. V závěru utkání využil zaváhání brankáře Zábřehu Cvešpr I., avšak jeho střela se nedokutálela do opuštěné branky domácích.

Mladší žáci B – krajský přebor
Sulko Zábřeh - SK Hranice B 1:1 (0:1)
Branka: Malaník
V neděli naši mladí fotbalisté odehráli mistrovské utkání na horké půdě domácího Zábřehu. První poločas se odehrál pod naší taktovkou a kluci si vytvořili několik gólových příležitostí, ze kterých jednu využili, když v desáté minutě po krásném pasu R. Hladíka skóroval Dominik Malaník.
Druhý poločas vyrovnal soupeř hru, ale to je vše co jsme jim dovolili.
Konec zápasu zdramatizoval rozhodčí nesmyslným pískáním a posuzováním zákroků.
Je třeba pochválit celé mužstvo za vynikající výkon a bojovnost. Zvláště pak brankáře D. Vašinku a hráče R. Poláčka, D. Malaníka a R. Hladíka.

Starší přípravka A a B
SK Hranice A – Holice A 0:6
SK Hranice A – Holice B 8:0
SK Hranice B – Holice A 4:0
SK Hranice B – Holice B 8:0
Branky: Holoubek 6, Šerý D. 2, Kalous 2, Erla 2, Kuchař 2, Kračmar 1, Kroča 1, Šerý P. 1, Gajdoš 1, Maliňák 1, Lesák 1
Sestava SK A: Nakládal, Erla, Šerý P., Kroča, Kalous, Hýža, Kubáň, Kořistka, Lesák, Maliňák, Bohuš, Pavlík
Sestava SK B: Marek, Zezurka, Žingor, Kuchař, Stryk, Šerý D., Danis, Holoubek, Kračmar, Proček, Gajdoš, Sanetřík
Starší přípravka A sehrála v neděli svá domácí utkání s Holicemi a z 12 možných bodů vybojovala 9.
Nejkrásnější zápas sehráli hráči SK B s Holicemi A, který vyhráli 4:0. Tento tým byl složen převážně z hráčů r. 95, kteří byli opravdu výborní.