Zveřejňujeme výsledky vikendových zápasů mladežnických týmů:
Starší dorost – MSDD
SK Unex Uničov – SK Hranice 3:0 (1:0)
Sestava SK:
Malota – Herman, Vadel, Král, Bagar – Pančochář, Marszalek, Rebenda, Smolka – Staněk, Zavadil. Střídali: Vašek, Biskup.
Domácí byli lepším týmem, jejich vítězství je zasloužené. Kdyby naši hráči zužitkovali stoprocentní šanci na vyrovnání, nemuseli odjíždět bez bodů.

Mladší dorost – MSDD
SK Unex Uničov – SK Hranice 4:0 (2:0)
Sestava SK:
Sedlák – Biskup (49. Chrastina), Horák, Kalich, Doležel – Sucháček, Frydrych, Smolík (70. Zdražil), Adámek – Kundrát (63. Pančochář), Simon, (45. Kozák). ŽK: Horák.
Hosté prohráli zaslouženě. Domácí měli po celý zápas převbahu, vytvářeli si brankové příležitosti a trestali hrubky v hranické obraně. Hosté si vypracovali jen dvě brankové příležitosti, ty však promrhali.

Starší žáci A – MSŽD
SK Hranice – SK Unex Uničov 5:2 (1:1)
Branky SK:
Kušner 2, J. Hlavica, Vavřík, Menyhard (PK)
Sestava SK: Matůšů – Kušner, Menyhard, I. Cvešper, Blaho – Novosad (50. Jemelík) Horák (55. Kostka), Vavřík, Schmidt - Mynář, J. Hlavica.
Realizační tým: vedoucí – Ladislav Vavřík, trenéři: Lubomír Kubica a Mgr. Jan Bouchala.
V posledním utkání podzimní sezóny hostily Hranice třetí tým tabulky, žáky z Uničova. Domácí už od úvodního hvizdu nasadili svižné tempo a zatlačili hosty do hluboké defenzivy a v 15. minutě Hlavica po nahrávce Schmidta otevřel skóre zápasu. Domácí si i nadále udržovali územní převahu, ale ve 33. minutě po sražení hostujícího hráče brankářem domácích, Uničov z penalty vyrovnal.
Do druhé půle nastoupili Hraničtí s odhodláním brankově vyjádřit svou územní převahu a to se jim podařilo. V 38. minutě Vavřík po dlouhé přihrávce Horáka zaběhl za obranu hostí a nedal brankáři šanci. Vzápětí po faulu na Hlavicu Menyhard proměnil penaltu a za dalších sedm minut po rozehrání standardní situace naběhl do šestnáctky Uničova Kušner a hlavou poslal míč za záda bezmocného brankáře. V 50. minutě z podobné akce po nákopu Menyharda opět Kušner zvýšil na 5:1. Domácí dál mohutně útočili, ale další branku už nedali. Naopak při chvilkové nepozornosti obrany hosté sedm minut před koncem snížili na konečných 5:2.
Všem hráčům starších žáků A patří poděkování za přístup a předvedené výkony v podzimní sezóně. Po zásluze zúročili své dlouhodobé snažení a výsledkem je 1. místo v tabulce.

Mladší žáci A – MSŽD
SK Hranice – SK Unex Uničov 1:0 (0:0)
Branka:
Grygar.
Sestava SK: Rýpar (Kulišťák) – Páleník, Grygar, Koleček, Kunovský – Kus, Poláček, Sencovici, Halašta – Malaník, Balko (Hlavica). Trenéři: Hegar, Takáč.
V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, bez vyložených šancí.
Ve druhé půli si domácí vytvořili převahu, ale dlouho nedokázali překonat obranu hostí. Zápas nakonec rozhodl Grygar, který pěknou střelou z dálky překvapil gólmana Uničova.
Naši mladí fotbalisté díky výborné druhé polovině podzimní soutěže obsadili šesté místo, což je jistě úspěch.

Starší žáci B – KP
FK Nové Sady – SK Hranice B 5:0 (1:0)
Sestava SK:
Lasík – Malý, Ticháček, Rebenda, Spišiak – Žeravík, Dostál, Hanák, Bača, (59. Hradil) – Pecha, Kuzniarský.
Hraáči Hranic odehráli smolné utkání, když svými chybami darovali soupeři čtyři branky.