Výprodej bodů pokračuje

Další, v pořadí už třetí remízu v řadě uhráli muži v sobotu proti slabé rezervě Vítkovic. Mužstvo hraje s úzkým kádrem a v teď navíc přišlo o zraněného Žmolíka. Ve zbývajících dvou kolech proto budou muset trenéři sáhnout pro některé hráče do dorostu. Nezbývá než doufat, že mužstvo zabojuje a alespoň nějaké body ještě získá, jinak jarní část bude už hodně těžká.

SK Hranice – FC Vítkovice B
1 : 1 (1 : 1)

Branky: 38. Vaculín – 33. Fojtík.
ŽK: Vaculín, Segeťa, Dostál – Švancer, Švec. Rozhodčí: Kocián - Hájek, Zelinka. Delegát: Matyáš. Diváků: 165.
Sestava SK: Štěpán - Žmolík (6. Maňák, 75. Stryk), Vaculín, Richter, Pekný - Segeťa, Kufa,
Machač, Dostál - Bosák, Navrátil. Trenér: Marián Bedrich.

Do zápasu postavil trenér Bedrich to nejlepší, co měl k dispozici, ale moc na výběr neměl, protože na lavičce seděli pouze tři hráči do pole a náhradní brankář. Už v 6. minutě ale musel střídat zraněného Žmolíka Maňákem. Po celý první poločas se hrála vcelku vyrovnaná kopaná s mírnou převahou domácích. Přesto se do vedení dostali hosté, když ve 33.min. dotlačil míč za Štěpánova záda hostující Fojtík. Byl to zase jeden z řady gólů z kategorie zcela zbytečných a nahodilých po chybě obrany a především brankáře. Ještě, že se o čtyři minuty později kopal na druhé straně roh a z něho nechytatelnou hlavičkou vyrovnal
obránce Vaculín.
Ani druhý poločas nepřinesl zlepšený výkon domácích. Naopak, hosté vycítili šanci plného bodového zisku a zatlačili hranické hráče na vlastní polovinu.Většina času se odehrála před domácí brankou, ale až na jednu vyjímku v 65. minutě si hosté slibnější šanci také nevypracovali, protože trpí stejným neduhem jako domácí. Obě mužstva předvedla slabý fotbal a je škoda,že ani nad takovým soupeřem nedovedou na vlastním hřišti naši fotbalisté zvítězit. Nepůjde to, pokud pokazí každou druhou přihrávku, pokud se ofenzivní hráči nedovedou uvolnit, zpracovat a udržet míč a alespoň párkrát za zápas ohrozit soupeřovu branku.
Trenér Marián Bedrich nám k zápasu řekl:
"Prakticky není co hodnotit, je to pořád stejné, nekombinujeme, nevytváříme si šance, je to bída. Máme absolutní nedostatek kreativních hráčů. Tým se snaží, ale to je málo, chybí lehkost, nápad, invence... Máme hodně úzký kádr, navíc jsme teď přišli o Žmolíka, který má zřejmě natržené vazy v kotníku. Zůstalo nám jedenáct hráčů, takže budeme muset sáhnout do dorostu."

Další výsledky 12. kola:
Břeclav – Baník Ostrava B 0:2, Dolní Benešov - Jakubčovice 1:1, Uničov - Zlín B 2:1, Slovácko B - Bystřice p. H. 1:1, Bystrc - Kohoutovice 2:1, Lipová - Jihlava B 0:0, Znojmo - Třinec 1:0.