Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických týmů, hraných o víkendu.
SK Hranice – TJ Nový jičín 6:0 (5:0)
Branky:
Zavadil 2, Marszalek, Staněk, Simon a Král.
Sestava SK: Malota – Herman, Vadel, Král, Bagar – Smolka, Rebenda, Marszalek, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Křupala, Simon, Biskup.
Od začátku si náš tým vynutil velkou územní převahu, zatlačil soupeře před branku a do poločasu vedl o pět branek. Stejný obraz hry pokračoval i po přestávce, jen s tím rozdílem, že domácí střelci až na jednu vyjímku své šance promarnili.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – TJ Nový jičín 4:2 (2:0)
Branky SK:
Simon 2, Adámek a Frydrych.
Sestava SK: Sedlák – Biskup, Horák, Kalich, Doležel – Zdražil (41. Chrastina), Frydrych, Simon, Adámek – Kundrát (70. Smolík), Kozák (41. Rolinc).
Domácí vyhráli zaslouženě. V první půli se ujali dvoubrankového vedení, ale v úvodu druhého poločasu polevili a hosté snížili. To Hranické znovu probralo, vstřelili další dvě branky, na což hosté stačili v závěru odpovědět už jen snížením na 4:2.

Starší žáci A – MSŽD
TJ Jeseník – SK Hranice 1:1 (0:1)
Branka SK:
Menyhard.
Sestava SK: Matůšů – Kušner, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica – Novosad, Vavřík, Horák, Schmidt – Mynář, J. Hlavica. Trenéři: Kubica a Bouchala.
Na horkou půdu vždy nepříjemného Jeseníka odjížděly Hranice v roli favorita. Již úvod utkání však potvrdil, že domácí, vědomi si síly soupeře, pozorně bránili a hosty do šancí příliš nepouštěli. Také Hraničtí hráli v obraně zodpovědně a za celý první poločas nepustili domácí do žádné šance. Když se už zdálo, že první půle skončí smírně, na centr z levé strany ve 34. minutě nejvýše vyskočil Menyhard a poslal náš tým do vedení.
Ve druhé půli hosté ještě přidali a i proti silnému větru byli lepším týmem. Ale paradoxně po jediné chybě ze standardní situace inkasovali vyrovnávací branku. Přestože Hranice byly až do konce zápasu lepším týmem, na remíze se už nic nezměnilo.