Zveřejňujeme výsledky nedělních zápasů mladežnických týmů:
Frýdek-Místek – SK Hranice 2:3 (1:2)
Branky SK:
Zavadil, Král, Bušina.
Sestava SK: Malota – Herman, Vadel, Král, Bagar – Pančochář, Bušina, Marszalek, Rebenda – Staněk, Zavadil. Střídali: Vašek, Smolka, Biskup.
Naši hráči podali na hřišti soupeře dobrý výkon, byli lepší po většinu utkání a zaslouženě si odvezli tři body. Domácí zkorigovali stav zápasu z penalty a v nastaveném čase.

Mladší dorost – MSDD
Frýdek-Místek – SK Hranice 0:0
Sestava SK:
Sedlák – Biskup (65. Pančochář), Horák, Kalich, Adámek (55. Rolinc) – Zdražil (41. Chrastina), Frydrych, Simon, Doležel (41. Herman) – Kundrát, Kozák. ŽK: Adámek a Kundrát.
Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hraničtí fotbalisté byli v první půli lepší vypracovali více vyložených šancí, ale gólu se nedočkali. Domácí se do zakončení dostávali jen sporadicky po chybách hostů.
Na začátku druhé půle domácí přidali a dostali náš tým pod tlak. Ten ale nadále hrozil z brejků, které bohužel nedokázali proměnit.

Starší žáci A – MSŽD
SK Hranice – Sigma Olomouc B 5:0 (3:0)
Branky:
Mynář a Novosad 2, Menyhard
Sestava SK: Matůšů – Kušner (50. Blaho), Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica – Novosad (60. Kostka), Vavřík, Horák, Schmidt - Mynář, J. Hlavica (42. Jemelík). Trenéři: Kubica a Bouchala.
V zápase, v němž se utkal první tým tabulky s druhým byl k vidění kvalitní líbivý fotbal. Domácí hráli pozorně v obraně s rychlým přechodem do soupeřovy šestnáctky. Výborně zahrála záložní řada, která svým pohybem doplňovala útočníky a tím dostala soupeře pod tlak. Branky na sebe nedaly dlouho čekat. Již v 10. minutě po centru Vavříka doklepl do prázdné branky Mynář. Ve 26. minutě po krásné kombinaci Vavřík – Mynář – Novosad, posledně jmenovaný nedal brankáři šanci a za sedm minut tentýž hráč upravil na 3:0.
V úvodu druhé půle se nechali domácí zatlačit do defenzívy, hosté nastřelili tyč, ale to bylo z jejich strany vše. Vzápětí Menyhard hlavou přestřelil, ale v 52. minutě již zvýšil na 4:0. Na konečných 5:0 upravil výsledek v 60. minutě Mynář. Zápas sledovalo 150 diváků.

Mladší žáci A – MSŽD
SK Hranice – Sigma Olomouc B 4:2 (4:1)
Branky SK:
Sencovici 2, Rýpar, Páleník.
Sestava SK: Rýpar – Žabíček, Grygar, Koleček, Páleník (Kunovský) – Hladík, Sencovici, Poláček, Halašta (Hlavica) – Malaník, Kus (Balko). Trenéři: Hegar, Takáč.
V úvodu utkání se hosté po rychlém brejku ujali vedení. Domácí obdržená branka probudila a během 15 minut zápas otočili. Postupně se trefili, brankář Rýpar z penalty, dvakrát Sencovici a obrat dovršil přesnou střelou z 20 metrů Páleník. Olomoucké rychlý obrat viditelně zaskočil a do přestávky se nezmohli na kloudnou akci. Po změně stran Hraničtí vystřídali a hra se postupně vyrovnala. Přesto se v šanci několikrát objevil Malaník, ale dát gól se mu nepodařilo. V závěru už jen hosté stihli snížit na konečných 4:2.

Starší žáci B – KP
HFK Olomouc B – SK Hranice B 2:5 (0:2)
Branky SK:
R. Pecha 5.
Sestava SK: Čech – Janek, Ticháček, Rebenda,Malý – Žeravík (51. J. Dostál), Hanák, L. Dostál (46. Bača), Spišiak (58. T. Pecha) – R. Pecha, Kuzniarský.

Mladší žáci B – KP
HFK Olomouc B – SK Hranice B 3:0 (2:0)

Starší přípravka A – KP
V neděli 16. října zajížděla starší přípravka SK Hranice na půdu HFK Olomouc k poslednímu mistrovskému utkání podzimní části soutěže.
První utkání s áčkem HFK se stalo po nevídaném střeleckém koncertu Petra Matějíčka, který se trenérům plně odvděčil za důvěru při zařazení do zahajovací sestavy mužstva, jasnou záležitostí našich chlapců. O značné převaze týmu z Hranic svědčí i fakt, že ve druhém poločase se našemu brankáři nepodařilo dotknout se míče.
Druhý zápas s HFK B již byl z naší strany výsledkově o poznání horší, ale předvedená hra byla pro trenéry i přítomné rodiče uspokojivá. Pochvalu za výborný výkon ovšem zaslouží také brankář domácích, který našim chlapcům vychytal minimálně šest "tutovek".
Těmito výsledky se SK Hranice A dostalo na postupovou druhou příčku v Krajském přeboru-sk. A, na které také přezimuje. Mužstvu ovšem přeci jen patří jeden primát. Můžeme se pyšnit nejlepší defenzívou, protože jsme za celý podzim obdrželi nejméně gólů ze všech zúčastněných týmů.

HFK Olomouc A - SK Hranice A 0:12 (0:8)