Zveřejňujeme výsledky všech zápasů mládežnických týmů, hraných o víkendu.
SK Hranice – 1. Valašský FC 5:1 (3:0)
Branky SK:
Staněk 2, Marszalek, Bušina a Perutka.
Sestava SK: Malota – Bagar, Vadel, Král, Perutka - Rebenda, Bušina, Marszalek, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Vašek, Herman, Simon, Biskup.
V dalším mistrovském utkání stačil našim hráčům k plnému bodovému zisku průměrný výkon. Hosté toho po fotbalové stránce mnoho neukázali a tak byl k vidění fotbal nevalné úrovně. Snad jen poslední branka Staňka střelou z 25 metrů byla fotbalovou tečkou za tímto zápasem.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – 1. Valašský FC 2:1 (1:1)
Branky:
Kozák, Kundrát – M. Kubáň
Sestava SK: Průcha – Adámek (65. Doležel), Horák, Kalich, Smolík – Chrastina (48. Biskup), Frydrych, Simon, Herman – Kozák (55. Rolinc), Kundrát (77. Zdražil). ŽK: Adámek a Rolinc.
Domácí sice vyhráli, ale zápas se jim herně vůbec nepovedl. Do 15. minuty, kdy vstřelili první gól byli lepším týmem, ale po vyrovnávací brance se nechali zatlačit do defenzivy.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hosté byli aktivnější a náš tým se většinou jen bránil a pokoušel se o rychlé brejky, z nichž se nakonec jeden podařilo proměnit ve vítězný gól. Hosté se dál snažili, ale na vyrovnání už nenašli sílu.

Starší žáci A – MSŽD
1.HFK Olomouc – SK Hranice 2:5
Branky SK:
Vavřík 3, Menyhard, Schmidt.
Sestava SK: Voharek – Kušner, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica – Schmidt, Horák, Vavřík, - J. Hlavica (48. Kostka). Trenéři: Kubica a Bouchala.
Utkání dvou mužstev z čela tabulky přineslo kvalitní fotbal. Domácí tým lépe kombinoval, ale pozorná defenzivní činnost Hranic jim příliš prostoru neposkytla. hosté byli naopak důraznější v osobních soubojích a odvážnější při vedení protiútoků. Už v 6. minutě napřáhl k ráně Vavřík a z 22 metrů poprvé překonal domácího gólmana. Ve 31. minutě tentýž hráč neproměnil penaltu za sražení Mynáře, ale z dorážky se už nemýlil.
Z očekávaného tlaku domácích ve druhé půli nic nebylo, naopak opět Vavřík ve 42. minutě zvýšil na 3:0. Soupeř sice snížil, ale mezi 60 a 64. minutou nejprve Menyhard z penalty a po něm Schmidt po zaváhání brankáře zvýšili na 5:1. Domácí ještě v závěru snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Náš tým podal velmi dobrý výkon, za který je potřeba ho pochválit.

Mladší žáci A – MSŽD
1.HFK Olomouc – SK Hranice 1:1

Starší žáci B – KP
SK Hranice B – TJ Tatran Litovel 5:2 (2:0)
Branky:
R. Pecha 4, Ticháček (PK) – Coufal, Vyhnánek
Sestava SK: Čech – Janek, Ticháček, Rebenda, Malý – Bača (51. Hradil), Spišiak (36. L. Dostál) Hanák, J. Dostál (36. Smolár) – R. Pecha (59. Sao Link), Kuzniarský. Trenér: Jiří Kuzniarský.

Mladší žáci B – KP
SK Hranice B – TJ Tatran Litovel 1:5 (0:2)
Branky:
Pavlík – Krajc 2, Vrba, Baránek, vlastní.

Starší přípravka A a B - KP
V neděli 9. října pokračoval na domácím hřišti za krásného počasí Krajský přebor Olom. KFS starších přípravek - sk. A, soubojem našich chlapců se Sokolem Opatovice-Všechovice.
Soupeř přijel s fotbalisty mladšími o rok i více, čehož domácí áčko využilo v plné míře a vsítilo celkem 38 branek. Malou kaňkou na výsledku byl jeden obdržený gól, na který stačila chvilková nepozornost obránce a jediná střela, která šla za celé dvojutkání na domácí branku. Potěšující je naopak fakt, že se do listiny střelců tentokrát zapsali všichni hráči a mnoho nechybělo, aby svůj premiérový gól v našem dresu vsítil i brankář Martin Chovanec.

SK Hranice A - Sokol Opatovice A 12:1 (7:1)