Výsledky mládeže

Zveřejňujeme výsledky soutěžních utkání našich mládežnických týmů, které se hrály o víkendu:
Starší dorost – MSDD
Havířov – SK Hranice 3:0 (1:0)
Sestava: Pumprla – Bočan L., Vadel (75. Hodis), Kolman, Rebenda – Bušina, Kufa, Pavelka, Pulkert – Sekyra (81. Chupík), Pecha (73. Staněk). ŽK.: Pavelka

Jen do desáté minuty, kdy měli hosté svou největší gólovou šanci dokázali s domácími hráči hrát vyrovnané utkání. Od té chvíle hrálo fotbal jen jedno družstvo – domácí. Hosté zcela selhali a jen stěží odolávali náporu domácích. Na hostující branku se valil jeden útok za druhým a jen se štěstím v půli odcházeli hosté do šaten s jednobrankovým mankem.
Ani s přeházenou sestavou hostů ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Domácí jasně přehrávali náš tým a v závěru dvěma góly rozhodli o své zcela zasloužené výhře.

Mladší dorost – MSDD
Havířov – SK Hranice 2:1 (1:0)
Branka: Perutka
V utkání dosud neporažených mužstev se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Domácí začali sice lépe, ve 20 minutě se ujali vedení, ale potom naši přidali, vytvořili si šance, jenže vyrovnat se nepodařilo. Hned po přestávce se Hranicím podařilo vyrovnat, ale po další rychlé akci šli domácí znovu do vedení, které udrželi až do konce. Naše prohra je zasloužená, neboť neproměněním několika šancí jsme pohrdli alespoň remízovým výsledkem.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice – FC Slavoj Bruntál 3:0 (2:0)
Branky: Kuchař, Butkay, Žoch
Domácí začali zápas s převahou, kterou korunovali gólem ze standardní situace. Rohový kop zahrával Michal Žoch a míč tečovaný hlavou Zdeňkem Horákem umístil do sítě Patrik Butkay. Naši hráči pokračovali dále s převahou a další gól po chytrém pasu Patrika Butkaye vstřelil David Kuchař a tím uzavřel gólovou bilanci prvního poločasu na 2:0.
Druhý poločas začal opět náporem domácích, kteří si vypracovali spoustu šancí, které neproměnili. Po jednom z faulů hostů jsme zahrávali trestný kop z hranice 16 m, který proměnil krásnou střelou do "šibenice" Michal Žoch a upravil tak na konečných 3:0.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Hranice – FC Slavoj Bruntál 3:1 (0:1)
Branky: Pecha, Rolinc, Orava
Sestava: Lasík, Malý (48. Spišiak), Hanák, Rebenda (57. Bubeník), Sencovici, Pecha, Chrastina (60. Páleník), Orava, Zvirinský, Rolinc ©, Bača (51. Janek)
Hráči Hranic zahodili spoustu šancí, ale nakonec se dobrou hrou prosadili a získali další body.

Starší žáci B – krajský přebor
SK Sigma Olomouc B – SK Hranice B 3:1 (1:1)
Branka SK: Mynář
Sestava: Průcha, Matůšů – Menyhard, I. Cvešper, P. Cvešper, Novosad, Horák, Schmidt, Jemelík, Dostál, Hlavica, Mynář, Vavřík, Czyz, Pavel, Kostka
Naši hráči tento mistrovský zápas hraný v Olomouci na umělé trávě prohráli hlavně díky zlepšené hře domácích ve druhém poločase. V prvním byla hra vyrovnaná, naši hráči si vytvořili řadu šancí, avšak využili jedinou. Naopak domácí z jediné vážnější akce vyrovnali. Ve druhé půli domácí zpřesnili hru, zrychlili kombinaci a dvěma góly rozhodli o svém vítězství.

Mladší žáci B – krajský přebor
SK Sigma Olomouc B – SK Hranice B 3:0 (0:0)
Sestava: Vašinka, Žabíček, Jambor, Lukeš, Grygar, Dostál, Poláček, Kus, Hladík R., Malaník, Schmidt, Hladík J., Kubišťák, Palacký, Rýpar, Doubrava
V prvním poločase podali naši mladí fotbalisté velmi kvalitní výkon a vytvořili si dvě gólové šance, které neproměnili.
Druhý poločas jsme po hrubých chybách obrany a velmi slabém výkonu brankáře inkasovali tři branky, ale i přesto si naši hráči zaslouží pochvalu za dobrý výkon.

Sestava a střelci branek A:
Rosťa Sobek (2), Dominik Sadil, Tomáš Mestek, Radek Dán, Tomáš Macháč (1), Petr Vanduch, Václav Lesák (5), Jakub Frydrych, Martin Večeřa (1), Jaromír Hynčica (1), Dominik Smutný (3), Tomáš Andrýsek, Martin Ležák, Tomáš Magula

Sestava a střelci branek B: Uličník, Zima, Smékal, Talapka, Částečka T. (1), Haša, Motloch, Vanek, Zobaník, Mikulík, Zavřel, Kádě
V mistrovském utkání v Přerově podali hráči snaživý výkon. Bohužel, nestačili na výkon starších protihráčů.