Mužům se stále nedaří

Ani v zápase 8. kola MSFL se mužům nepodařilo překročit svůj vlastní stín a bodovat. Jakubčovice potvrdily roli favorita a zaslouženě vyhrály.

SK Hranice – Jakubčovice - FOTBAL
0 : 2 (0 : 0)

Branky: 58. a 63. Kudela.
ŽK: Dostál, Bosák – Kuděla. Rozhodčí:Hájek - Vidlák, Fojt. Delegát: Rumplík Diváků: 524.
Sestava SK: Štěpán – Pekný, Richter, Vaculín, Segeťa – Dostál, Machač, Žmolík (61. Kufa), Navrátil (71. Chytrý) – Stryk (79. Maňák), Bosák. Trenér: Marián Bedrich.

Před nezvykle početným obecenstvem, kde však byli v převaze spíše fanoušci Jakubčovic, se v prvním poločase hrála vyrovnaná partie a k brance byli blíž hraničtí fotbalisté, kteří si vytvořili dvě velké šance, které však Vaculín ani Stryk neproměnili.
Ve druhé půli se už projevila síla hostí, vynutili si územní převahu a své šance na rozdíl od domácích v 58. a 63. minutě Kudělou proměnili ve dvoubrankové vedení. Jakubčovice byly i nadále aktivnější, držely domácí v dostatečné vzdálenosti od vlastní branky a samy se často dostávaly před domácí svatyni. Domácí tým se už do žádné vážnější šance nedostal.
Trenér Bedrich nám po zápase řekl:
"Soupeř byl fotbalovější a od začátku šel za svým cílem zvítězit. My jsme mu ale hodně pomohli. Když se zápas začal lámat a hosté už začali být nervózní, tak jsme si nechali dát gól ze standardky. Opakuje se to už čtyři kola, že se porážíme sami, že jednak nedáváme góly a pak někdo udělá chybu po které dostaneme branku. A když nedáte branku, tak bohužel nemůžete myslet ani na ten bod."

Další výsledky 8. kola:
Břeclav - Jihlava B 2:1, Bystřice p. H. - Vítkovice B 2:0, Uničov - Znojmo 1:2, Ostrava B - Kohoutovice 4:2, Bystrc - Dolní Benešov 4:2, Slovácko B - Zlín B 1:0, Lipová - Třinec 1:2.