Muži prohráli s rezervou Baníku

V zápase předehrávaného 15. kola MSFL hráli fotbalisté SK Hranice v Kravařích proti rezervě ostravského Baníku.

FC Baník Ostrava B – SK Hranice
1 : 0 (0 : 0)

Domácí začali náporem, ten jim však vydržel jen úvodní čtvrthodinu. Pak se hra vyrovnala, ale až do konce poločasu se hrálo většinou uprostřed hřiště. Po přestávce byli aktivnější hosté, vynutili si územní převahu a dostali se do dvou stoprocentních šancí, ale jak Stryk v 55., tak Maňák v 64. minutě branku nedali. V době největšího tlaku Hranic podnikli domácí rychlý protiútok, který hranická obrana podcenila a nikým neatakovaný Mišinský otevřel skóre zápasu. Hosté pak vrhli všechny síly do útoku, ale Baník si už vítězství pohlídal.

Branka: 72. Mišinský.

Další výsledky 15. kola:
Bystřice p. H. - Bystrc 0:0, Kohoutovice - D.Benešov 1:2, Slovácko B - Lipová 4:2, Třinec - Břeclav 2:3, Vítkovice B - Znojmo 2:2, Jihlava B - Uničov 1:1, Zlín B - Jakubčovice 0:1.