Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických týmů hraných o víkendu:
Vítkovice B – SK Hranice 3:1 (1:0)
Branka SK:
Bagar.
Sestava SK: Malota – Rebenda, Král, Bagar, Smolka - Pančochář, Marszalek, Bušina, Staněk - Zavadil Vašek. Střídali: Herman,Vadel, Perutka.
Domácí v roli favorita zahájili utkání náporem, ale naši hráči brzy hru vyrovnali. Hrál se fotbal s gólovými šancemi na obou stranách, ale byli to však domácí, kteří do poločasu jednu využili a ujali se vedení.
Stejný obraz hry byl k vidění i ve druhé půli. Našemu týmu se podařilo ze standardní situace Bagarem vyrovnat. Pak se však štěstěna přiklonila k domácím. Střelou z dálky se ujali vedení a v době, kdy se náš tým snažil vyrovnat, z rychlého brejku domácí pečetili vítězství.

Mladší dorost – MSDD
Vítkovice B – SK Hranice 1:0 (0:0)
Sestava SK:
Sedlák – Biskup, Horák, Jeřábek, Smolík - Adámek (60. Herman), Frydrych, Simon, Chrastina (65. Zdražil) – Kundrát, Rolinc (41. Kozák).
Ani tentokrát mladší dorostenci nedosáhli na body. V první půli byla hra vyrovnaná, náš tým měl ale více brankových příležitostí. Až v závěru poločasu si domácí vytvořili mírný tlak. Ten však vedl jen ke standardním situacím, ta však dokázali naši hráči eliminovat.
Ve druhé půli Vítkovičtí přidali a zatlačili náš tým, ten však vyrážel k rychlým protiútokům, žádný však nevyužil. Když už se zdálo, že se oba týmy spokojí s remízou, podařilo se domácím v samotném závěru vstřelit vítězný gól.

Starší žáci A – MSŽD
SK Hranice – Havířov 2:3 (0:1)
Branky SK:
Vavřík, Menyhard
Sestava SK: Matůšů (36. Voharek) – Kušner, Menyhard, M. Hlavica, Blaho (58. M. Cvešper) – Horák, Schmidt, Novosad, Vavřík – Mynář, Kostka (48. J. Hlavica).
Hraničtí neunesli roli favorita a po zásluze byli potrestáni. Proti silnému větru nezačali dobře, zbytečně nakopávali míče a nevyužívali volné prostory. Navíc po zaváhání obrany vstřelili hosté branku.
Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním změnit výsledek, ale po dalších chybách v obraně se znovu radoval soupeř. Až v závěru zápasu se naši hráči probudili a zaskvěl se hlavně Vavřík, který jeden gól dal a na druhý po rohu nahrál Menyhardovi. To však bylo z naší strany vše.
Pochvalu zaslouží oba brankáři a z pole Kostka. Ostatní hráči podali vlažný a podprůměrný výkon bez patřičného nasazení.

Mladší žáci A – MSŽD
SK Hranice – Havířov 7:0 (6:0)
Branky:
Kus 2, Malaník, Poláček, Sencovici, Páleník a Hladík 1.
Sestava SK: Rýpar (Kulišťák) – Dostál (Balko), Žabíček, Kopeček, Páleník – Hladík (Hlavica), Sencovici, Poláček – Malaník, Kus. Trenéři: Hegar, Takáč.
Naši hráči předvedli skvělý výkon. Hlavně v prvním poločase soupeře jasně přehráli a z pohledných akcí dávali pěkné góly. Po přestávce dostali příležitost všichni náhradníci, ale i ti drželi hosty na jejich půlce a ještě přidali sedmý gól.

Starší žáci B – KP
Zábřeh - SK Hranice B 8:1 (3:0)

Mladší žáci B – KP
Zábřeh - SK Hranice B 3:0 (1:0)
Sestava SK: Nakládal – Šerý, Gajdoš, Kubáň, Hýža, Kořistka, Erla, Kalous, Kroča, Pavlík, Lesák, Kračmar, Perutka, Bohuš, Petřík, Haša.
Neproměněné šance v prvním a malá chuť po vítězství ve druhém poločase rozhodly o zasloužené porážce.

Starší přípravka A a B - KP
Zatím nejtěžšího soupeře z LeRKu Prostějov, který jako jediný dokázal připravit o body favorita soutěže Sigmu Olomouc, jsme přivítali v neděli na domácím hřišti.
Potěšující u A mužstva byla nejen vyprazdňující se marodka ale i samotný zápas obou elitních týmů. Naši chlapci měli utkání plně pod kontrolou a až na jediné zaváhání obrané dvojice ze kterého jsme obdrželi první branku v soutěži, jsme soupeře přehrávali na celé čáře a nepřipustili pochybnosti o vítězi. Nejkrásnější akce zápasu, když míč putoval na jeden dotek přes celé hřiště až do sítě soupeře po ose Chovanec, Žingor, Stryk, Holoubek a Marek, byla třešničkou na dortu v podařeném zápase. V souboji s B týmem kluci opět polevili a pravděpodobně „šetřili“ síly do dalších do dalších bojů. Mužstvo je po šesti odehraných utkáních v čele tabulky bez ztráty bodu, se skórem 49:1.
B mužstvo složené převážně z chlapců ročníku 1997 a 1998 trenérů P.Smékala a R.Smutného, využilo této konfrontace se staršími chlapci k získávání zkušeností a otrkávání se v náročnějších kláních.

SK Hranice A - LeRK Prostějov A 5:1 (3:1)