Muži neměli v Uničově štěstí

Smůla provázela fotbalisty SK Hranice při zápase v Uničově. Přestože už v úvodu zápasu dostali ze standardní situace gól a celý úvodní poločas se nemohli dostat do tempa, mohli nakonec minimálně vyrovnat. Ale Bosák nejprve trefil břevno a tři minuty před koncem šel sám na brankáře, ale nedal.

SK UNEX Uničov – SK Hranice
1 : 0 (1 : 0)

Branka: 8. Šalamoun. ŽK: Látal, Šalamoun, Martinka, Hrdlovič - Bosák. Rozhodčí: Hulcký – Chramcov, Prokop. Delegát: Kubalák Diváků: 420.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek, Pekný – Kufa (68. Černotský), Richter, Machač, Navrátil (74. Dostál) - Bosák, Žmolík. Trenér: Marián Bedrich.

Po celou první půli měli domácí mírnou převahu ze které vytěžili sedm rohových kopů a z jednoho z nich i branku po hlavičce Šalamouna. Do konce poločasu se hosté prezentovali pouze Bosákovou střelou do břevna.
Po přestávce Hraničtí vyrovnali hru a v závěrečné desetiminutovce zatlačili domácí před branku, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Trenér Bedrich nám po zápase řekl:
Zápas ovlivnil rychlý gól, který jsme dostali. Vzpamatovávali jsme se z toho až do konce poločasu. Ve druhé půlce jsme se zlepšili, dostali jsme domácí pod tlak, ani nevyužili jsme ani vyložené šance."

Příští zápas se Znojmem sehrají naši fotbalisté mimořádně už v pátek 16. září od 16 hodin.

Další výsledky 5. kola:
Dolní Benešov - Slovácko B 0:1, Jakubčovice - Ostrava B 1:0, Třinec - Bystřice p. H.1:0, Kohoutovice - Vítkovice B 0:0, Bystrc – Břeclav 0:0, Znojmo – Lipová 1:2, Zlín B – Jihlava B 1:2.