Muži předvedli ostudný výkon

V zápase 4. kola MSFL prohráli muži s Bystrcí. Víc než porážka, která srazila hranický tým v tabulce na šesté místo, však všechny přítomné znechutil trapný výkon našich fotbalistů, kteří hráli bez pohybu a nasazení, špatně přihrávali a u míče byli většinou až druzí za hostujícími hráči.

SK Hranice – FC DOSTA Bystrc
0 : 2 (0 : 1)

Branky: 22. Zedníček, 52. Janíček
ŽK: Vaculín, Kufa - Janíček, VajbarČK: 83. Nechvátal. Rozhodčí:Pochylý - Poklop, Pustějovský. Delegát: Trčka Diváků: 185.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek, Pekný – Dostál (31. Černotský), Machač (71. Richter), Žmolík, Stryk - Kufa, Navrátil (68. Pulkert). Trenér: Marián Bedrich.

První velkou šanci si vypracovali domácí už v 1. minutě, Navrátil ji však nevyužil. Pak převzali iniciativu hosté a ve 21. minutě šli Zedníčkem po zaváhání domácí obrany do vedení. U domácích hráčů se pak projevil náznak bojovnosti a snahy po vyrovnání, ten však brzy pominul a tak hosté do přestávky vedení pohodlně udrželi.
Nástup do druhé půle byl opět ve znamení Hranických, snažili se protlačit před soupeřovu branku, Bystrc však hrozila rychlými brejky. Po jednom z nich, který domácí obrana stačila odvrátit jen na roh hosté znovu udeřili. Od rohového praporku směřoval přesný centr na neobsazeného Janíčka, který přesnou hlavičkou podruhé rozvlnil síť za Štěpánovými zády. Hosté pak své vedení uhájili až do závěru zápasu a nic na tom nezměnilo ani vyloučení jejich hráče Nechvátala v 83. minutě za "šlapák", ani dva střelecké pokusy domácích.
Trenér Bedrich nám k zápasu řekl:
"Z výkonu týmu jsem rozčarován, hráči si nevzali k srdci naše pokyny. Tři kola jsme určitým způsobem kamuflovali, že nemáme hrotové útočníky a dnes se to projevilo. Výkon některých hráčů mi připadal jako totální zbabělost, ti kteří měli tým táhnout to vůbec nezvládali. Upozorňovali jsme hráče, že soupeř přijede bojovat o všechno a oni se pak prezentovali takovýmto výkonem. Bohužel si na to vybrali tu nejnevhodnější chvíli. Do příště uděláme nějaké změny, ale moc z čeho vybírat není."

Sobotní propadák mohou naši fotbalisté odčinit už v příštím kole, nebudou to však mít v neděli jednoduché, protože zajíždějí na hřiště silného Uničova.

Další výsledky 4. kola:
Vítkovice B - Zlín B 2:2, Jihlava B - Třinec 3:2, Břeclav - Kohoutovice 3:2, Bystřice p.H.-Jakubčovice 0:1, Uničov - Lipová 0:2, Slovácko B - Znojmo 1:0, Ostrava B - D. Benešov odloženo na 12.10.