Vezou bod, sahali po třech

Nešťastná branka, kterou dostali až ve třetí minutě nastavení, připravila naše fotbalisty o druhé vítězství v letošní sezóně. Obržená branka je kromě doby kdy padla zvláštní i v tom, že ji dal Martin Pulkert, na jaře ještě hráč hranického mužstva, který zde byl na hostování z Olomouce a který je hranickým odchovancem. Navíc za náš tým nastoupil jeho bratr Ondřej. I přes ztrátu bodů jsme s hrou a výsledky týmu po dvou kolech spokojeni.

SK Lipová - SK Hranice
1 : 1 (0 : 1)

Branky: 93. M. Pulkert - 10. Navrátil
ŽK: Bayer – Machač. Rozhodčí: Lakomý – Kubíček, Straka. Delegát: Zavadil Diváků: 270.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek, Pekný – Žmolík (90. Lhotský), Machač, Bosák, Navrátil - Kufa (61. O. Pulkert), Stryk (73. Dostál). Trenér: Marián Bedrich.

Úvodní branku zápasu zařídil po chybě domácí obrany z brejku Navrátil. Do konce poločasu pak byli hosté jasně lepší a nepustili Lipovou do žádné vážnější šance.
Ve druhé půli byli domácí aktivnější a zatlačili hosty do defenzivy, ze které se jen těžko dostávali. Lipové však chyběla přesnost v koncovce a Hranická obrana odolávala tlaku soupeře až do posledních vteřin zápasu. Až v 93. minutě po nešťastném odrazu míče domácí vyrovnali M. Pulkertem vyrovnali.
Trenér Hranic Marián Bedrich nám k zápasu řekl:
"Začali jsme jak jsme potřebovali. Vytvořili jsme si tlak a z brejku se ujali vedení. Až do poločasu jsme chytrou hrou domácí k ničemu nepustili a poločas v poklidu dohráli. Ve druhé půlce nás ale domácí zatlačili a prakticky až z posledního nákopu od půlky hřiště se balón od někoho nešťastně odrazil k tyči a bylo srovnáno. Hned po brance rozhodčí pískl konec. Remíza je asi spravedlivá. Jeli jsme pro bod, ten máme, takže to zase až tak nemrzí."

Další výsledky 2. kola:
Kohoutovice - Třinec 1:1, Jihlava B - Dolní Benešov 1:1, Vítkovice B - Jakubčovice 1:1, Břeclav - Zlín B 0:1, Bystřice - Znojmo 3:3, Ostrava B - Uničov 2:0, Slovácko B - Bystrc 0:0.