Vítězná premiéra nového týmu

Nová trenérská dvojice Bedrich – Bušina i značně obměněný tým fotbalistů SK Hranice zažili v sobotu vítěznou premiéru. Mužstvo po dobrém výkonu zdolalo nevyzpytatelnou rezervu Slovácka a kromě zisku tří bodů si zvedlo sebevědomí před dalšími těžkými boji.

SK Hranice - 1.FC Slovácko B
2 : 0 (1 : 0)

Branky: 31. Vaculín, 65. Navrátil.
ŽK: Pekný – Vrága, Moravčík. ČK: 56. Moravčík. Rozhodčí: Šalata – Dudek, Bednář. Delegát: Zavadil Diváků: 245.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek, Pekný – Machač, Bosák, Žmolík (90. Maňák), Navrátil - Kufa (73. Pulkert), Stryk (85. Lhotský). Trenér: Marián Bedrich.

Domácí hráči vstoupili do zápasu s vervou a nasazením. Během čtvrthodiny si vypracovali dvě velké šance, které však Bosák a Kufa neproměnili. Pak se ze standardních akcí pokusili prosadit i hosté, ale domácí obrana byla pozorná. Do konce poločasu byli aktivnější hosté, kteří se díky pětičlenné záložní řadě lépe prosazovali. Na skóre se však už nic nezměnilo.
Krátce po zahájení druhé půle dostal za faul druhou žlutou kartu a byl vyloučen hostující Moravčík. Přesilovku Hraničtí využili už po devíti minutách, kdy se přesně trefil Navrátil. Domácí byli až do konce zápasu aktivnější, ale další vyložené šance už neproměnili.
Trenér SK Bedrich nám k zápasu řekl:
"Mužstvo podalo solidní kolektivní výkon, z jednotlivců se mi líbil výkon Stryka. Začali jsme dobře, měli šance a dali první gól. Po vstřelení branky nás soupeř chvíli přehrával, takže jsme trochu posunuli obranu a poločas v klidu dohráli. Po přestávce jsme měli výhodu jednoho hráče, přidali další branku a řadu dalších šancí neproměnili."

Už v neděli od 16.30 nastoupí náš tým v Lipové, která se v úvodním kole prezentovala vysokou výhrou nad nováčkem z Břeclavi.

Další výsledky 1. kola:
Lipová - Břeclav 4:1, Bystrc - Ostrava B 0:2, Uničov - Bystřice pod Hostýnem 3:1, Znojmo - Jihlava B 0:0, Dolní Benešov - Vítkovice B 2:1, Jakubčovice - Kohoutovice 0:0, Třinec - Zlín B 0:1.