SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Domácí tým se na memoriálu ukázal v dobrém světle

Přestože prohráli ve finále s B-týmem SK Sigma Olomouc (2. liga), zanechali fotbalisté SK Hranice na Memoriálu Milana Jahna a Pavla Beneše, dobrý dojem.
V prvním utkání hladce porazili slovenské Piešťany a nebýt "vlastence", tak uhájili čisté konto, ve finále pak byli favorizované Olomouci vyrovnaným soupeřem a nebýt nepřesné a nedůrazné koncovky, mohlo finále dopadnout zcela obráceně. Poslední příprava čeká náš tým ve středu, kdy část týmu sehraje od 17.30 hodin domácí utkání s FKM Přerov a druhá část nastoupí v 16.30 Vítkovicích proti místnímu druholigovému týmu.

Výsledky turnaje:
SK Hranice – FKP Piešťany 5:1 (2:1)
Branky: Bosák 2, Maňák 2, Machač – vlastní Michálek

TJ Sokol Ústí – SK Sigma Olomouc B 0:4 (0:2)

o třetí místo:
FKP Piešťany - TJ Sokol Ústí 1:4 (0:1)

finále
SK Hranice – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Branky: 31. Krpec, 72. Šultés

Sestava SK:
Štěpán, Malota, Pumprla – Vaculín, Richter, Pekný, Machač, Žmolík, Segeťa, Kufa, M. Stryk, Michálek, Bosák, T. Kuchař, Dostál, Hanák, Sárközy, O. Pulkert.

Trenér domácího týmu Marián Bedrich hodnotil výkon svých svěřenců takto:
"V úvodu prvního zápasu jsme hráli systémem 5-3-2 a hra trochu vázla. Po přesunu Bosáka do středové řady, hra dostala myšlenku a projevilo se to i ve skóre. Soupeře jsme k ničemu nepustili, z deseti šancí dali pět branek a nebýt vlastence, tak jsme nedostali ani branku.
Výsledek finále mě mrzí. Udělali jsme dvě individuální fatální hrubky, které zkušený soupeř dokázal potrestat. Zatímco soupeř měl dvě šance, my jsme jich měli šest. byly to vyložené šance a když je nedokážeme proměnit, tak nemůžeme vyhrát, bohužel…
Pro hráče to byl celkem zápřah, dvě třetiny týmu odehrály 180 minut a fyzicky to zvládli. Jinak příprava na sezonu probíhá podle plánu, zdravotní potíže zatím nemáme, kluci makají podle našich představ. Už se mi celkem rýsuje základní sestava týmu, z 80% mám jasno, otazník je jen kolem dvou postů".
(viki)
Domácí tým se na memoriálu ukázal v dobrém světle
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko