Zveřejňujeme výsledky zápasů fotbalové mládeže SK Hranice:
SK Hranice – Bystřice pod Hostýnem 2:1 (1:1)
Branky:
Bušina 2
Sestava: Pumprla – Ohnůtek, Bagar, Vadel, Pavelka (89. L. Bočan) - Rebenda, Mizera, Bušina (80. Vašek), Hodis (70. Zavadil) - Pulkert, Sekyra
Z bojovného útočného utkání se podařilo domácím získat tři body. Hned od úvodu se hrál útočný fotbal. Hosté šli v úvodu do vedení z penalty po hrubé chybě domácích zadáků. Domácí se sice po inkasované brance trápili, ale do poločasu vyrovnali. Ve druhé půli se hrál fotbal nahoru, dolů. Domácí šli do vedení. Hosté zahazovali své vyložené šance. V závěru utkání se pokusili hosté domácí zatlačit, ti však podnikali nebezpečné brejky do rozhozené obrany hostů a tak se mohlo skóre ještě několikrát měnit na obou stranách. Avšak ani jeden z týmů gól nevstřelil a tak body zůstaly domácím.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – Bystřice pod Hostýnem 2:4 (0:0)
Branky:
Marszalek a Staněk
Sestava: Křupala – Smolka, Bagar, Jeřábek, Herman – Zavadil, Král, Rebenda, Pančochář – Staněk, Marszalek. Střídali: Ráček, Perutka, Vadel
V závěru soutěže našim hráčům dochází dech, důkazem toho je nečekaná prohra s průměrným družstvem Bystřice.

Starší žáci A – MSŽL
FC Baník Ostrava – SK Hranice 6:1 (2:1)
Branka:
Kundrát
Sestava: Průcha - Smolík, Horák, Majkus, Cvešper – Žoch (Doležal), Adámek, Kuchař, Vavřík (Menyhard), Simon (Rolinc), Kundrát. Trenér: Vlastimil Kuchař, Miroslav Takáč
Našim fotbalistům unikl postup mezi českou žákovskou elitu o vlásek. Rozhodlo o tom utkání v Ostravě, kde prohráli, čehož využili soupeři, Karviná a Přerov, kteří své domácí zápasy vyhráli a posunuli se v tabulce o dva respektive o bod před Hranice. Baník začal náporem a dostal se do dvoubrankového vedení. Už se zdálo, že je o osudu rozhodnuto, když se gólově prosadil Kundrát a snížil na 1:2. Po brance se hra vyrovnala a ve druhém poločase byli hraničtí více než vyrovnaným soupeřem jednomu z nejlepších týmů naší republiky, jenže střela Kuchaře šla těsně nad a další se domácím podařilo odvrátit. A tak až 10 minut před koncem zlomil hosty gól ze standardní situace. Ostrava v závěru využila výškovou převahu k navýšení konečného skóre. Mezi střelci se prosadil i bývalý hráč Hranic Frydrych. Přes prohru je potřeba naše hráče pochválit za bojovný výkon a poděkovat jim za úspěšnou sezónu, která bohužel neskončila vytouženým postupem. Chyběla troška štěstí, ale takový je fotbal.

Mladší žáci A - MSŽL
FC Baník Ostrava – SK Hranice 1:3 (0:3)
Branky:
Rolinc 2, Orava
Sestava: Voharek - Dostál, Ticháček, Spišiak, Sencovici – Pecha, Orava (49. Rebenda), Chrastina, Hanák – Bača (31. Smolár), Rolinc. Trenér: Jiří Kuzniarský
Svoji skvělou jarní sezonu zakončili mladší žáci Hranic vítězstvím v Ostravě nad Baníkem. Za stálého deště byli žáci Hranic lepší než domácí, náskok z poločasu udrželi do konce. Trenér děkuje všem hráčům za skvělou hru.

Starší žáci B - KP
SK Hranice B – UNEX Uničov 0:7 (0:2)
Sestava: Matůšů – Kušner, Jemelík, Menyhard, I. Cvešper – Novosad, Horák, Schmidt, Blaho – Vavřík, Mynář. Střídali: J. Hlavica, P. Cvešper
Družstvo hostů, které je aspirantem na postup se prosadilo až ve 2. půli. Domácí začali se slušnou obrannou činností a dostávali se i do brejkových situací. Ovšem obdrželi dost nešťastnou branku, když po nezdařeném odkopu se míč dostal k volnému hráči hostů a ten nezaváhal.
Ve 2. poločase však soupeř potvrdil svoji suverenitu a domácí jasně přehrál.

Mladší žáci B – krajský přebor
LeRK Prostějov B – SK Hranice B 0:1
Branka SK:
Kus 1
Sestava: Vašinka, Rýpar, Kus, Poláček, Grygar, Malaník, R. Hladík, J. Hladík, Lukeš, Žabíček, Jambor, Sao Link, Bayer, Babinčák
V sobotu se naši mladí fotbalisté utkali s hráči LeRKu Prostějov, které nakonec po velkém trápení porazili 1:0. Byli jsme po celý zápas fotbalovějším mužstvem, ale chyběla přesná přihrávka. Je třeba pochválit brankáře Vašinku, který mužstvo podržel.