Na Slovácku body nezískali

1.FC Slovácko – SK Hranice
1 : 0 (0 : 0)

V předposledním kole MSFL nastoupili fotbalisté SK Hranice na hřišti rezervního týmu 1.FC Slovácko. V utkání, v němž šlo už jen o prestiž a vylepšení bodového konta začali lépe naši hráči. Domácí se však postupně dostávali do tempa a záhy po přestávce šli do vedení. Hranickým se pak už přes veškerou snahu nepodařilo vyrovnat, jejich pokusy bravurně likvidoval domácí gólman. Poslední kolo sehrají fotbalisté SK na domácím hřišti už v pátek 17. června od 17 hodin.
Branka: 49. Lysoněk. ŽK:Duda - Mazouch, Pulkert. ČK: 82. Straka – 82. Mazouch. Rozhodčí: Zelinka – Hulcký, Hájek. Delegát: Juránek. Diváků: 162.
Sestava SK: Malota – Dadák, Jašíček, Vaculín, Richter – Pekný, Mazouch (72. Kufa), Machač, Málek – Pulkert, Janoviak (66. Stryk). Trenér: Oldřich Machala.

Hranicím patřil úvod zápasu, domácí v kombinované sestavě s řadou mladíků se nemohli dlouho dostat do tempa. Až od 20. minuty převzali iniciativu a měli i první šanci, ale trefili jen břevno Malotovy branky. Šance měli i hosté, těsně před přestávkou zneškodnil domácí gólman tutovku Pulkertovi.
Úvod druhé půle patřil domácím, kteří ve 49. minutě střelou z dálky otevřeli skóre. Šance měli i hosté, ale výborný brankář domácích se nenechal zaskočit. Domácí se pak už do vážnější šance nedostali, ale vítězství uhájili.
Trenér Machala nám k zápasu řekl:
“Domácí byli živější, agresivnější, více běhali a měli větší hlad po vítězství. My jsme si sice vypracovali více šancí, ale domácí tým byl efektivnější v jejich proměňování. Domácí podržel gólman a my jsme inkasovali po jediné chybě.“

Další výsledky 29. kola:
Třinec - Uničov 1:5, Bystřice p. H. - Lipová 2:1, HFK Olomouc - D. Benešov 2:1, Poštorná - Bystrc 1:4, Zlín B - Kohoutovice 3:0, Ostrava B - Vítkovice B 1:2, Znojmo - Hlučín 1:1.