SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Vydřené vítězství

První vítězství a tři body vybojovali v neděli naši muži. Dosud se jim v v novém ročníku MSFL příliš nedařilo, proto doufejme, že je to blýskání na lepší časy. O tom, zda to tak bude nás mohou hráči přesvědčit už ve středu, kdy hrají druhé kolo poháru ČMFS. Na domácím stadiónu přivítají prvoligovou Sigmu Olomouc.

SK Lipová – SK Hranice
1 : 2 (1 : 1)

Branky: 28. Schuppler - 45. a 75. Šultés. ŽK: Josl, Štverka, Koudelný, Kovář. Rozhodčí: Teplý – Pelikán, Černý. Delegát: Kubalák Diváků: 440.
Sestava SK: Štěpán – Koudelný, Vaculín, Josl, Jašíček – Pekný (90. Kovář), Štverka, Machač, Málek – Janoviak, Šultés (83. Nikolén). Trenér: Oldřich Machala.

Domácí se po rychlé akci ujali vedení. Naši hráči však zpřesnili kombinace, přitlačili soupeře před jeho branku a před koncem první půle vyrovnali.
Ve druhém poločase si oba týmy vytvořily šance ale z celé řady brankových příležitostí už proměnili jen jednu hráči hostí.

Další výsledky 4. kola:
Kohoutovice - Znojmo 2:2, Třinec - HFK Olomouc 0:3, Slovácko B - Poštorná 7:2, Bystřice pod Hostýnem - Bystrc 2:2, Ostrava B - Dolní Benešov 2:0, Zlín B - Hlučín 2:1, Vítkovice B - Uničov 1:4.